Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: Diskuze o hlasování o změnách v cechovním obchodu

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví

    Diskuze o hlasování o změnách v cechovním obchodu

    Zajímalo by mne, zda hlasování probíhá pro každý server zvlášť, nebo jdou hlasy ze všech serverů do jednoho pytle a podle největšího výskytu se vybere, co se objeví v cechovním obchodu. Vzhledem k tomu, že se blíží věda, tak by byl vhodný "Rozjařený geolog". Nicméně pokud je mi známo, tak tento byl v cechovním obchodě již před delší dobou, je tak dost možné, že o něj už nebude takový zájem - hlavně na ostatních serverech. Na mladém českém serveru by po něm určitá poptávka mohla být.

    Také by mne zajímalo, jestli výsledky hlasování budou zveřejněny dříve než dojde ke změně. To abych věděl, jestli cechovní mince utratit ještě za nějaké staré odměny, nebo si počkat na nové


    Kdyby někdo nevěděl "vo co go", tak pro jistotu - týká se to tohoto
    http://forum.thesettlersonline.cz/th...=5918#post5918

    PS: můžeme si tu udělat takovou soukromou anketu, kdo pro co hlasoval ... já pro Rozjařeného geologa

  2. #2
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    hlasovani je ze vsech serveru dohromady

    jinka ja hlasoval pro silo

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    osobne jsem taky pro silo Geologa si kazdej muze koupit za Dia celkem levne

  4. #4
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    to mas 300 geolog proti 750 silu

  5. #5

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Já jsem také hlasoval pro silo. S novými týdenními odměnami si člověk geologa koupí za 3 týdny. Což je v pohodě. jen škoda, že silo je omezeno na 1 koupi kdyby byly aspoň 3, nebo 5.

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Ing-Smoula View Post
    to mas 300 geolog proti 750 silu
    to je taky fakt ... navíc "neználci" by mohli následně sila odprodávat levněji, než jsou teď.

  7. #7

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    103
    Monde
    Kouzelnictví
    Jak vidím, tak většina "zkušenějších" hráčů volila silo (i já). A taky bych uvítal, kdyby mohlo být vícekrát (např.: 3x) a klidně by mohlo stát třeba 2500 cech mincí (vypočítáno podle poměru ceny s Geologem za diamanty a podle jeho ceny v cech mincích).
    Level: 38 ; Cech: Settlers - aktivni [Sett] ; Populace: 1450 ; Sektory: 9 ; Celková obtížnost splněných dobrodružství: 78 (Splněno: 24)

  8. #8

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Jako boj bude mezi geologem a silem. Nováčkové budou chtít geologa, zkušenější hráči silo. Záleží, koho bude víc.

  9. #9
    Lohreine's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    153
    Monde
    Kouzelnictví
    Škoda, že to silo půjde koupit ale jen jednou...

  10. #10
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě se principiálně nelíbí že tam chybí nějaká unikátní dekorativní stavba. Něco co není ani za dia. Ty pole a studny jsou obzvláště trapné.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.