Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 17 of 17

Thread: Diskuze o hlasování o změnách v cechovním obchodu

  1. #11

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    je škoda, že není vidět aktuální stav hlasování.

  2. #12

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    Silo je naprosto k ničemu když jsem denně online (a jsem lvl41) mám 15 farem a jedno je na nic... navíc je dost laciný. za 15-20dní v dobře fungujícím cechu na něj našetří každej, takže za 3 týdny je budoou mít všichni ( někteří je prodají), ale co pak? další hlasování bude kdoví kdy... kdyby bylo dražší, nebo kdyby se tam za nějákou větší sumu dala lepší budova ( typu reciklačka, nebo stopař) ,případně i ten geolog se dá( pro něj jsem hlasoval), byla by daleko větší poptávka po cechových mincí a i hráči s nižšími levely by na cechových mincí parádně vydělávali.
    jinak musím říct že bych rád toho geologa už jen pro to že ho nemám (nevím ani kdy v obchodu byl, asi jsem ještě nehrál, nebo nebyl v cechu)

  3. #13

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    29
    Monde
    Kouzelnictví
    Silo nakoniec nebude obchodovateľné, neviem či to tak bolo od začiatku, ale sa mi zdá, že ten riadok pribudol až dodatočne vo vývojárskom deníčku.

  4. #14
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by MaStr25 View Post
    Silo nakoniec nebude obchodovateľné, neviem či to tak bolo od začiatku, ale sa mi zdá, že ten riadok pribudol až dodatočne vo vývojárskom deníčku.
    Od začátku se to tvrdilo, ale potvrzené to bylo až asi ve středu nebo čtvrtek.
    Hned první den BB_Kahsi psal, že to ověří u odpovědného člověka, ale to už spousta lidí bezhlavě hlasovalo ... nač čekat

  5. #15
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    jen je spis zarazejici jestli jenom to silo za cech mince nebo i silo za drahokamy

  6. #16

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    tohle si myslim ze se rozlisovat nebude, jestli za cech mince nebo dia

  7. #17
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ostatní sila zůstanou nezměněná, žádné limity na obchodování nebudou.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.