Reply to Thread
Page 6 of 21 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast
Results 51 to 60 of 205

Thread: Často kladené otázky

  1. #51

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Sanroh View Post
    Mam dotaz na Pruzkumnika hledajiciho dobrodruzstvi ... v Navody, rady a taktika je sice nejakej obrazek, ktery rika, ze pruzkumnik ma 75% sanci na nalezeni 3 casti mapy u kratkodobeho hledani pokladu, coz ale asi jiz neni pravda. Osobne mi pruzkumnik nedonesl nejakou adve jiz 3 - 4 tydny (coz si presne samozrejme nepamatuji), ale rozhodne nejsem sam, kdo jiz hoooodne dlouho ceka na nejakou adve. Zmenilo se neco?
    Protoze jestli dobre pocitam, tak samozrejme nechci zachazet do statistiky, ale ciste logicky mi vychazi 25 % sance, ze nalezne adve, coz ciste teoreticky je 1x adve za 4 dny ... to samozrejme neni podle pravdepodobnosti, ale rozhone se musim divit, protoze, kdyz mi pruzkumnik nedonese dobrodruzstvi 30 dni, tak je asi neco spatne ... a nejsem v cechu sam. Kolem vanoc nosil pruzkumnik dobrodruzstvi cca 1x za tyden az 10 dni (coz odpovida tabulce).
    Mohu poprosit vysvetlit, co se zmenilo? Predem dekuji Sanroh
    šance na adventury se trochu změnily,ale stále pokud posíláš na krátké hledání je 70,3% (místo původních 75,9%) že ti adventuru nepřinese.U středního je to 66,2% (původně bylo 67,5%) a dlouhé zůstalo beze změny.Bylo to upraveno kvůli tomu že do hry byly přidány adventury Ztracená lebka a Tropické slunce,které lze nalézt při krátkém a středním hledání.

  2. #52

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Nevím jestli to už zde padlo, či v jíné sekci, ale i tak bych rád byl potěšen . Mohu změnit avatara? Tuto hru jsem odklikl někde v reklamě a zkusil, si říkám další on-linovku nechci a nevěnoval pozornost avataru Takže bych rád změnu.
    Díky za odpověď Patejlek

  3. #53
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Patejlek View Post
    Nevím jestli to už zde padlo, či v jíné sekci, ale i tak bych rád byl potěšen . Mohu změnit avatara? Tuto hru jsem odklikl někde v reklamě a zkusil, si říkám další on-linovku nechci a nevěnoval pozornost avataru Takže bych rád změnu.
    Díky za odpověď Patejlek
    Změna avataru není možná!

  4. #54

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    hmmm škoda, ale děkuji za rychlou odpověď

  5. #55

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    otevřete klávesové zkratky v archivu oken nápovědy ..
    Jak se prosím splní tento úkol ?

  6. #56
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Hora161 View Post
    otevřete klávesové zkratky v archivu oken nápovědy ..
    Jak se prosím splní tento úkol ?
    ozubené kolečko pod avatarem - archiv - klávesové zkratky

    je lepší dotaz psát přímo ve hře do záložky nápověda - je to rychlejší

  7. #57

    Join Date
    May 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Jsem úplný nováček tak prosím promiňte pokud mé dotazy tu již někde zazněly. Bohužel si nevím rady. Jak si mám přidat nějaké přátele, když žádné neznám?? To mám jen tak náhodou někoho najít a poslat mu žádost???? Dále jak mám splnit úkol obchodování a nakoupit suroviny, když v obchodní kanceláři se mi nezobrazují žádné nabídky prodeje?? Díky

  8. #58
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Dife View Post
    Jsem úplný nováček tak prosím promiňte pokud mé dotazy tu již někde zazněly. Bohužel si nevím rady. Jak si mám přidat nějaké přátele, když žádné neznám?? To mám jen tak náhodou někoho najít a poslat mu žádost???? Dále jak mám splnit úkol obchodování a nakoupit suroviny, když v obchodní kanceláři se mi nezobrazují žádné nabídky prodeje?? Díky
    Obchod aktualizace (zelena sipka)
    bud muzes komukoliv poslat zadost o pratelstvi nebo mu pred tim nez mu ji posles ze slusnosti napsat jestli muzes

  9. #59

    Join Date
    May 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    jak mam vybrat lesnika boroveho dreva z detailniho stromoveho zobrazeni boroveho dreva???

  10. #60

    Join Date
    May 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Doslo mi stavebni povoleni mam ze splnenych ukol zahon kvetin atd ale nvm jak je pouzit muzete mi poradit pls??

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.