Reply to Thread
Page 7 of 9 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 LastLast
Results 61 to 70 of 90

Thread: Návod jak dobýt ostrov

  1. #61

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Nemůžu porazit tábor s Chuckem. Podle té tabulky ( jestli jsem ji dobře pochopil ) mám začít se 112 kavaleristy. Problém je v tom, že Chuck má při každé další vlně zase 100% zdraví a já ho prostě neudolám. Vážně stačí 112 kavaleristů do 1. vlny? Předpokládám, že pobijí jen ty psy. A 2. a 3. vlna už ho dorazí. Zkoušel to někdo?

  2. #62

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    ja to delal podle toho a v pohode

  3. #63

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Jirkator2 View Post
    Nemůžu porazit tábor s Chuckem. Podle té tabulky ( jestli jsem ji dobře pochopil ) mám začít se 112 kavaleristy. Problém je v tom, že Chuck má při každé další vlně zase 100% zdraví a já ho prostě neudolám. Vážně stačí 112 kavaleristů do 1. vlny? Předpokládám, že pobijí jen ty psy. A 2. a 3. vlna už ho dorazí. Zkoušel to někdo?
    ano pochpil jsi to spravne

  4. #64
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Jirkator2 View Post
    Nemůžu porazit tábor s Chuckem. Podle té tabulky ( jestli jsem ji dobře pochopil ) mám začít se 112 kavaleristy. Problém je v tom, že Chuck má při každé další vlně zase 100% zdraví a já ho prostě neudolám. Vážně stačí 112 kavaleristů do 1. vlny? Předpokládám, že pobijí jen ty psy. A 2. a 3. vlna už ho dorazí. Zkoušel to někdo?
    prvni vlnou z kavaleristy zabijes jenom psy. v druhe vlne zabijes chucka a pak vytzniku a 3 vlnou dobijes ten zbytek
    Last edited by MOD_Leonell; 26.04.13 at 08:37. Reason: doplnění na co se reaguje, MOD_Leonell

  5. #65

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Karamon View Post
    Tak to si dobrej blazen ztracet na tomhle tolik vojaku a milic. Rekruti se pouzivaj protoze jsou nejlevnejsi. Jak rychle obnovis vojaky a milice oproti rekrutum?
    To je pravda že jsou nejlevnější a nejrychleji se obnoví. Ale v případě kdy chodíš i na dobrodružství, máš nějvětší potřebu obnovovat právě rekruty. A v případě, když máš skladem 300 nevyužitejch vojáků a naprostej nedostatek rekrutů, mi to přijde jaka jasná volba. Asi to je hlavně věc názoru, navíc jsem potřeboval rychle ty stavební licence za uvolněnej sektor. Takže pro mne to byly rozhodně přijatelné ztráty..

  6. #66

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj lidi možná se to už řešilo, možná je to blbost, ale stejně se zeptám. Budu vycházet s informacemi odtud http://img593.imageshack.us/img593/7088/homeisland.jpg
    Chci porazit Vůdce Chuck, který je označen na mapě jako ( 6-6 ) nezdá se mi jeho statistiky:
    Zdraví: 9000
    Poškození: 2000-2500
    Přesnost: 50%
    Iniciativa: Poslední útok
    Nezdá se mi hlavně a pouze to poškození.

    Protože když to porovnám se statistikami zbylých vůdců na ostrově.:
    Vůdce Kovozub, který je označen na mapě jako ( 8-5 )
    Zdraví: 11000
    Poškození: 250-500.
    Přesnost: 50%
    Iniciativa: Poslední útok

    Vůdce Divoká Mařena, která je označena na mapě jako ( 9-14 )
    Zdraví: 60000
    Poškození: 740-800
    Přesnost: 50%
    Iniciativa: První útok

    Vypadá to, že podle údajů je vůdce Chuck rozhodně nejsilnější což mi přijde absurdní, když ani nesídlí v nejtěžším sektoru a i kdyby, tak by to bylo absurdní. Pro představu poslal jsem jen na něj 200 jednotek kavalerie a on mi je zdecimoval jedním úderem.
    Možná jeto jen můj dojem, možná dělám jen z komára velblouda. Ale chci znát váš názor, jestli to za to stojí kontaktovat technickou podporu.

  7. #67
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Kral_Edward View Post
    Ahoj lidi možná se to už řešilo, možná je to blbost, ale stejně se zeptám......

    Vypadá to, že podle údajů je vůdce Chuck rozhodně nejsilnější což mi přijde absurdní, když ani nesídlí v nejtěžším sektoru a i kdyby, tak by to bylo absurdní. Pro představu poslal jsem jen na něj 200 jednotek kavalerie a on mi je zdecimoval jedním úderem.
    Možná jeto jen můj dojem, možná dělám jen z komára velblouda. Ale chci znát váš názor, jestli to za to stojí kontaktovat technickou podporu.
    Je to normální, co se nezdá.
    Má vysoké poškození, ale méně životů než ostatní vůdci.

    Dej si ty útoky na něj do simulátoru - 200 kavalerie mu neudělá ani pořádné zranění
    Caused damage
    Cavalry (#1) causes 5 damage to Chuck (#1) (8995HP)
    ...
    Cavalry (#200) causes 10 damage to Chuck (#1) (7185HP)
    a máš po kavalérii.

    200C vs. 1CK
    rekruti - 200 R
    200R vs. 1CK
    Last edited by MOD_Leonell; 12.06.13 at 20:56.

  8. #68

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    46
    Monde
    Kouzelnictví
    vzdyt je to chuck (norris),tak prece musi bejt op,ne? zrovna kavalerie na nej moc neplati

  9. #69

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Děkuji za osvětlení. Jak jsem psal, dělal jsem z komára velblouda. Děkuji.

  10. #70

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Jak nejlíp zaútočit na 6-6? Prosím o radu, díky.. jestli je lepší ze shora nebo zespoda? :-)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.