Reply to Thread
Page 7 of 23 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast
Results 61 to 70 of 230

Thread: Co by se mohlo udělat lépe

  1. #61
    HanziCZek's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by machomet
    Zdravím vespolek .
    Tato hra se mi zdá trochu nedořešená a strašně drahá na peněženky hráčů . Je tu skoro úplná nemožnost tuto hru hrát jen zdarma protože za pár dnů zjistíte že nemůžete nic vylepšit a postavit . Něco jako doplňování dolů , rozšiřování kapacit skladů , optimalizace výroby je tu zhola nemožné , navíc je tu odkázán jen na několik stavebních míst - další se dají dokoupit - zas za peníze . Hrál sem Settlery už od jejich prvních vydání až po ty poslední , čekal sem že tu najdu neco podobného ale je to tu jenom útok na peněženku . Vím že se najde plno lidí kteří si bezhlavě a za dost peněz pořídí cokoliv ale v součtu nemajů vůbec páru kolik tisíc do hry narvou .
    A navíc třeba tady na foru je to jenom samá američtina , českého nadpisu a kolonek se tu nikdo asi nedočká . Když se to hraje tady v česku mělo by to byt přeložené do češtiny komletně . Všeci americky neumíja a pak je těžko zjistitelné co kde a jak .
    Asi se vrátím ke klasice na CD .
    Doufám že to tu nejaký admin horlivec nesmaže .

    Jednoduchá reakce: Opravdu si myslíš, že tohle všechno někdo bude dělat zadarmo?
    Dá se to hrát bez peněz a to docela dobře, akorát člověk nemá úplně všechno (ale není toho zas tolik). Jsem na 36lvl, zatím jsem utratil jen 650 diamantů za +10 stavebních povolení. Diamanty jsem našetřil, nikoliv koupil.
    Hra je ve fázi beta. Víš co to znamená? Pokud ano, tak to chápeš, pokud ne, tak si to najdi a pochopíš spoustu věcí, třeba i tu "američtinu".

    A uvědom si, že i za tu klasiku na CD jsi něco zaplatil, pokud jsi jí neukradl.

  2. #62

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    23
    Monde
    Kouzelnictví
    ja si dokonce myslim (snad mi za to nedaji ban ), ze bez penez je to zabavnejsi, protoze si musis vsechno vydrit (ale ne az tak tezce) a nespadne ti nic do klina.
    Predpokladam, ze tvoje frustrace prameni prave ze vzpominky na originalni settlery. Tahle hra je urcena na mesice, ne hodiny, proto nemuzes mit vsechno hned. A narozdil od Hanze jsem neutratil ani ty nasetrene diamanty, a da se to hrat krasne...

  3. #63

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by SipkovejRuza View Post
    tak napiš MĚNIT A NE PRODAT ... pak bys nedostal tuhle radu o trhu
    pokud se ti nevejde malé okno "měnit", tak se ti nevejdou ani další okna ... to ti nevadí?

    další rada, kterou asi víš ... skryj si lištu Windows, získáš další proužek

    jj dik vsechno to mam spis sem myslel ze si to aspon precte nakej admin a udela stim neco protoze takhle to rozhodne hrat nejde.. okna budov se zobrazuji moc nahore a nejdou zavrit pokud neskryjes listu pratel a v ty nabidce MěNIT kdyz kliknu na vyber tak uz s tim fakt nic neudelam at skrejvam kterou listu chci.. Kdyz uz chtej vod lidi 100,- za 500 diamatu tak si snad vobcas muzou precist forum a naky navrhy na zmeny a neco s tim udelat. pripominam jenom ze mam max zobrazeni 1024x600 a nechci si sebou tahat LCD nebo tak neco.

  4. #64
    SipkovejRuza
    Guest
    pokud chceš, aby se tím někdo zabýval, tak to dej na podporu přes jejich formulář

    a pokud sem na fórum, tak asi do chyb - pokud jsi přesvědčen, že je to chyba

    těch 600 je málo ... bohužel to tak vyráběj

  5. #65

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    Mohla by být nějaká akce na diamanty za real prachy, neplánujete něco ?

  6. #66
    SipkovejRuza
    Guest
    těch akcí je ... říká se jim šťastná hodina ... sleva na všechny nákupy (nebo lépe navýšení diamantu za stejnou cenu)

    co si pod tím představuješ ty?

  7. #67

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    je někde možnost vědět kdy to je nebo je to jen pro vyvolené ?

  8. #68
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Přijde ti oznámení do hry.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  9. #69

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Nemohlo by se na domovském ostrově objevit cca každý 8-10 den od 30lvl nějaký lehce porazitelný bandita aniž by zabral jakékoliv území něco jako "pašerácké doupě", mám totiž úkol zbavit se bandity na domovském ostrově, ale už tam žádného nemám tak úkol nemohu splnit.

  10. #70

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Problémy s Geologem, kdy se vracel s prázdnou, nebo za špatný čas. Proč ,když už mám omezený počet ložisek, se prostě to ložisko nezavře a geolog tam nejde vyslat, proč musim čekat 4 hodiny na to aby mi řekl, že mám omezený počet ložisek nechápu.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.