Reply to Thread
Page 13 of 23 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 ... LastLast
Results 121 to 130 of 230

Thread: Co by se mohlo udělat lépe

  1. #121

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    v seznamu cechů by mohlo přibýt pole hledat. A tady na fóru by mohlo jít hledat jen v určité podsekci - abych třeba mohl najít, jestli to sem už někdo nepsal

  2. #122

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    některé věci jsou přeloženy špatně, chtělo by je to opravit, např. tato po obchodování:

    "Transakce byla provedena. Další informace naleznete v poštovní schránce."

    v poštovní schránce však nic není, jen v historii Obchodu. Navrhuji změnu překladu na: "Transakce byla provedena. Další informace naleznete v historii Obchodní kanceláře"

  3. #123

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    a paradni by byla ještě jedna věc - zatím asi jediná, která mi přijde pomalá. A tou je zadávání bonusů - než se zašedne a zase zvýrazní ikonka korunky, tak to dlouho trvá.

    Všechny ostatní činnosti mají sice zpoždení, ale dodělají se zpětně.
    Teď mi naklikání 25 bonusů (třeba talířů) trvá 2-3 minuty. Dokážu si představit, že by to šlo udělat do 20 sekund, kdyby tam nebyla ta prodleva mezi kroky.

  4. #124

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    a ještě by bylo luxusní, kdyby se bonusy mohly dávat na budovy, na kterých již bonusy jsou. Nový bonus by prostě zrušil předchozí a hned by začal běžet. Aby se nemuselo čekat, než nějaký vyprší, kdy třeba jde člověk spát a chce si na noc hodit Irmu třeba

  5. #125
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Adamos-III View Post
    v seznamu cechů by mohlo přibýt pole hledat. A tady na fóru by mohlo jít hledat jen v určité podsekci - abych třeba mohl najít, jestli to sem už někdo nepsal
    to se bude asi celé předělávat

    Quote Originally Posted by Adamos-III View Post
    některé věci jsou přeloženy špatně, chtělo by je to opravit, např. tato po obchodování:
    "Transakce byla provedena. Další informace naleznete v poštovní schránce."
    v poštovní schránce však nic není, jen v historii Obchodu. Navrhuji změnu překladu na: "Transakce byla provedena. Další informace naleznete v historii Obchodní kanceláře"
    špatných překladů je tu spousta...

    Quote Originally Posted by Adamos-III View Post
    a paradni by byla ještě jedna věc - zatím asi jediná, která mi přijde pomalá. A tou je zadávání bonusů - než se zašedne a zase zvýrazní ikonka korunky, tak to dlouho trvá.

    Všechny ostatní činnosti mají sice zpoždení, ale dodělají se zpětně.
    Teď mi naklikání 25 bonusů (třeba talířů) trvá 2-3 minuty. Dokážu si představit, že by to šlo udělat do 20 sekund, kdyby tam nebyla ta prodleva mezi kroky.
    a kdy bys to zapsal do databáze na server?? to zdržení tím zápisem

    Quote Originally Posted by Adamos-III View Post
    a ještě by bylo luxusní, kdyby se bonusy mohly dávat na budovy, na kterých již bonusy jsou. Nový bonus by prostě zrušil předchozí a hned by začal běžet. Aby se nemuselo čekat, než nějaký vyprší, kdy třeba jde člověk spát a chce si na noc hodit Irmu třeba
    a zrušíš někomu trojáka za cenu talíře? hloupost


    PS: pokud tě napadne ještě něco dalšího, tak stačí editovat svůj post a nemusíš psát 4 pod sebe
    Last edited by SipkovejRuza; 09.06.13 at 13:19.

  6. #126

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Dik za info Ruzo,

    k cechům - to je super

    k překladům - a co s tím můžeme dělat? kdo to má překlad na starosti?

    k bonusům - rychlejší klikání: Nechci rozebírat IT podrobnosti, ale už jen selský rozum říká - když to jde u zadávání výroby, proč by to nešlo i tu? Tam se to taky nečeká na zapsaní do databáze a pokud jsi klikl víc než máš surovin, tak se to prostě nezadá, protože není jaké suroviny odečíst.

    K bonusům - překlikávání - ano je to kontroverzní téma, ale argumenty pro:
    - kamarádi a lidi z cechu Ti ubližovat nebudou
    - šetří to čas hráče, může si naklikat budovy najednou, i když je měl naklikány v různé doby
    - když mu někdo dá bonus 2x, ale mu se hodí 3x, tak to může napravit a nezastavovat výrobu či čekat na skončení

    argumenty proti
    - chyby hráče - mohl by si dát na jednu budovu omylem bonus víckrát najednou
    - všichni jsou zvyklí

    editování postu si zapamatuju.
    Dík a měj se!

  7. #127

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ehm, nevím zdali to tu někde je.. ale neuvažuje se o předělání systému boje? Když na první vlnu zníčím všechny soupeřovi jednotky v tak i přesto získám šílené ztráty (ano mám zatím slabé jednotky ale i tak) bylo by vhodné se zamyslet nad tím jeslti neudělat něco jako postih pro "mrtvé" jednotky a to takže by měli třeba jen 25% původního dmg.

  8. #128

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    freghar jaky postih pro mrtve co je mrtvy neutoci co zije utoci myslim ze jinak to udelat nelze kdyz uz tak by to chtelo predelat bud popis obezretnosti nebo ji predelat tak aby jeji funkce odpovidala popisu

  9. #129
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Freghar View Post
    Ehm, nevím zdali to tu někde je.. ale neuvažuje se o předělání systému boje? Když na první vlnu zníčím všechny soupeřovi jednotky v tak i přesto získám šílené ztráty (ano mám zatím slabé jednotky ale i tak) bylo by vhodné se zamyslet nad tím jeslti neudělat něco jako postih pro "mrtvé" jednotky a to takže by měli třeba jen 25% původního dmg.
    to, že ti to graficky napíše, že si nejdřív útočil ty je hezké, ale oni bojují navzájem ... takže se musí započítat útok tvůj i útok nepřítele. Jedině co zabije první útok, tak to se neúčastní bojů normální vlny ...
    Otoč to a nech první útočit nepřítele, to by byl křik, že tě porazil
    V životě voják taky nečeká na první kulku, ale bojuje zároveň - třeba se zabijou navzájem

    Quote Originally Posted by Adamos-III View Post
    Dik za info Ruzo,

    k cechům - to je super

    k překladům - a co s tím můžeme dělat? kdo to má překlad na starosti?

    k bonusům - rychlejší klikání: Nechci rozebírat IT podrobnosti, ale už jen selský rozum říká - když to jde u zadávání výroby, proč by to nešlo i tu? Tam se to taky nečeká na zapsaní do databáze a pokud jsi klikl víc než máš surovin, tak se to prostě nezadá, protože není jaké suroviny odečíst.

    K bonusům - překlikávání - ano je to kontroverzní téma, ale argumenty pro:
    - kamarádi a lidi z cechu Ti ubližovat nebudou
    - šetří to čas hráče, může si naklikat budovy najednou, i když je měl naklikány v různé doby
    - když mu někdo dá bonus 2x, ale mu se hodí 3x, tak to může napravit a nezastavovat výrobu či čekat na skončení

    argumenty proti
    - chyby hráče - mohl by si dát na jednu budovu omylem bonus víckrát najednou
    - všichni jsou zvyklí

    editování postu si zapamatuju.
    Dík a měj se!
    překlady - jedině psát kde co najdeš a jak by to mělo být správně. A posílat je ... ale kam - podpora nebo BB_Kahsi, případně MOD, aby to předali dál /snad mne pro výstrahu zastřelí/

    bonus vs. výroba - bonus se musí propsat do vícero db (zvlášť pokud je to třeba i na úkol), bonus může být od nebo u přítele - to nemůžeš s frontou výroby kasárna/zásobárna srovnávat. Asi víc by ti k tomu řekl přímo vvojář a to já nejsem, jen mám zkušenosti s db (=odhaduji jak to funguje)

    kamarádi ti nebudou ubližovat - to by ses divil a hlavně, oni neví jaký tam je bonus a navíc to může být i případ: kliknu trojáka a druhý klikne talíř po mně, on ho ještě nevidí svítit, ale zápis do db bude po sobě a trojáka mi zruší + jak píšeš chyby

    Umožnil bych hráči (majiteli budovy) zrušení bonusu, to by bylo dobré.
    A pak abych viděl jaký bonus a jak dlouho je na budově přítele.

  10. #130

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    nečítal som to tu celé a možno sa to tu už objavilo. nedalo by sa pri pozvanich na dobrodružstvo, aj zrušiť, ešte neprijatá pozvánka? dneska som spravil preklep a musel by som 8 hodín čakať, kým sa dotyčný neprihlási, alebo ak hej, tak aby to neprijal. poprípade zrušil.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.