Closed Thread
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast
Results 31 to 40 of 51

Thread: Velikonoce 2013 (úkoly/FAQ/kupec)

  1. #31
    Lohreine's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    153
    Monde
    Kouzelnictví
    Měla bych malou poznámku k rozpisu úkolu na velikonoce pro jednotlivé úrovně. Já už po druhé jedu úkol najděte středním hledáním pokladu 20 vajec. Myslela jsem, že když jsem ten úkol již jednou udělala (byl to jeden z mých prvních úkolů na velikonoce), tak mě čekají jiné úkoly, tedy ty, které jsou zde popsány. Tak jen pro informaci. Beru to sportovně, ale překvapilo mě, že i toto může být mylné..

  2. #32
    Lohreine's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    153
    Monde
    Kouzelnictví
    A když se divám výše na příspěvky, tak zřejmě nejsem sama a jsem na to zvědavá, jak se tento úkol bude automaticky plnit )

  3. #33

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    No, já mám zatím zase ten problém, že mi nedorazila čtvrtá řada úkolů... Zkoušel jsem vyčistit prohlížeč (historie, cookie, apod.), restartovat PC, ale zatím nic...

  4. #34

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Ahoj, na toto je myšleno, budou automaticky splněné.
    no a není to trochu nefér vůči těm,kteří s tímto úkolem třeba začínali,zdržovali se s ním a pak museli celou sadu zrušit a přišli tak o odměny??? já myslím,že fér by bylo to nechat nedodělané,je každého věc,jestli měl předtím ty "lehčí" úkoly a že je dělal tak pomalu...

  5. #35

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Luigi_jr View Post
    no a není to trochu nefér vůči těm,kteří s tímto úkolem třeba začínali,zdržovali se s ním a pak museli celou sadu zrušit a přišli tak o odměny??? já myslím,že fér by bylo to nechat nedodělané,je každého věc,jestli měl předtím ty "lehčí" úkoly a že je dělal tak pomalu...
    tak já mám ten kvest podruhý

    Chtělo by to aby se k tomu tady vyjádřil už konečně někdo kompetentní (jestli tu takovej člověk vůbec existuje)

  6. #36

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Spek View Post
    tak já mám ten kvest podruhý

    Chtělo by to aby se k tomu tady vyjádřil už konečně někdo kompetentní (jestli tu takovej člověk vůbec existuje)
    já myslím,že proto je to prostě beta verze...tak to svý mouchy má...kdyby to prostě nastavili a ty questy posílali za sebou v pořadí od jedničky do čtyřky,tak se taky nic nestane.....ale jde mi o to,že když někdo dostane 8.4. úkol,kterej neni schopnej do 10.4. (tedy konce akce) splnit,tak proč prostě nezůstane nedodělanej...a je jedno,jestli to je hledání vajec nebo něco jiného....bylo by to mnohem spravedlivější...někdo tady přece říkal něco o tom,že "ty úkoly nejsou udělané tak,aby se všechny musely stihnout,že to není účelem akcí,že máme bejt prostě rádi za ty vajíčka a odměny,které stihneme"...tak proč tohle oznámení absolutně nefér vůči ostatním,he? to je přece blbost...pokud to takhle vývojáři míní,pak skutečně tenhle server opustím a všem to doporučím,protože tímhle ta hra postrádá to,co má mít nejvíc...a to je férovost ke všem..

  7. #37
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, tak pro pořádek.

    Do 10.4. chodí hlavní velikonoční úkoly, potom už ne. Když by vám zbyl nějaký podúkol, který nepůjde splnit, tak se splní automaticky v noci, po 10.4. Odměny za to budou. Doufám, že už je to jasné.

    BB_Kahsi

  8. #38

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Ahoj, tak pro pořádek.

    Do 10.4. chodí hlavní velikonoční úkoly, potom už ne. Když by vám zbyl nějaký podúkol, který nepůjde splnit, tak se splní automaticky v noci, po 10.4. Odměny za to budou. Doufám, že už je to jasné.

    BB_Kahsi
    no pořád mi není jasné,proč se úkol při nesplnění automaticky splní a ještě za něj bude odměna?? já si to musela vydřít,spousta ostatních taky...tak proč ten úkol prostě nepropadne jako nedodělaný?? wtf??

  9. #39
    Lohreine's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    153
    Monde
    Kouzelnictví
    Myslím, že je dostatečně fér, že se úkol splní automaticky, když se nedá třeba stihnout.. pro ty, kteří dělají úkol "hledání 20 vajec" již po druhé (což není zrovna fér) je jako revanž automatické splnění docela fér..

  10. #40

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Luigi_jr View Post
    no pořád mi není jasné,proč se úkol při nesplnění automaticky splní a ještě za něj bude odměna?? já si to musela vydřít,spousta ostatních taky...tak proč ten úkol prostě nepropadne jako nedodělaný?? wtf??
    že si to musela vydřít je pěkný, ále já už mám taky najít 20 vajec po druhý a protože 10.4 už nepůjde hledat průzkumníkem vejce ták tím pádem na to mám jenom 3 dny .. to je 6 pokusů ( střední hledání =12hod) mám 4 průzkumníky a za jeden den (každej hledal 2x) mi donesly celkem 3 vejce... tákže to za 3 dny opravdu dát nejde .. pokud ti to příjde nefér, přál bych ti příště něco podobnýho aby si měla poloviční čas než všichni ostatní a nedostala za to odměnu. ( páč ty si na to hledání měla 6 dnů ( a vlastně si mohla mít i více dnů..)

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.