Reply to Thread
Page 9 of 12 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 ... LastLast
Results 81 to 90 of 114

Thread: Oprava úkolů (omezení lvl) - nové chyby

  1. #81

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by MOD_Leonell View Post
    Pokud si dobře pamatuju, tak léčení muselo být na domácím ostrově a pokud ti nejde splnit taktik a milice, tak ho máš asi čistej.
    taková podmínka v úkolu napsaná není, ale pokud by byla, lékárničku jsem sehnal až nedávno, žádnou jsem předtím neměl, tak jako tak pokud tam není chyba, nevidím jediný důvod proč by mi tam ten úkol měl zůstávat?

  2. #82

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak co bude? co je tak těžkého na změně a dokončení těhle úkolů shora? 1) překážejí a za 2) už několik měsíců čekáme všichni na odměny... tolik servrových úprav a novinek viz věda atd. a s tim..hle se furt nehejbe

  3. #83
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Sem četl v německém change logu na dnešní/zítřejší update že úkoly milice a taktik jsou fixnuté. Takže konečně po půlroční bitvě nějaký programátor porazil buga.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  4. #84
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Dalnar View Post
    Sem četl v německém change logu na dnešní/zítřejší update že úkoly milice a taktik jsou fixnuté. Takže konečně po půlroční bitvě nějaký programátor porazil buga.
    Je to i na našem fóru.

  5. #85

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    To je od nich báječné, ale aby opravili to neustálé vyskakování jednoho splněného úkolu, to se jim nepovedlo.
    Ble.

  6. #86

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Úloha Taktik korektně opravena rozhodně není!!! Jen zmizel ze stromu, ale ten vyblbaný úkol vykakuje pořád dál!!!

  7. #87

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Nevím kam se obrátit. V nabídce mám cestovatelskou rodinu. Dům starosty ji nebral.chtěl z lvl 2 na lvl.3. Teď má dům starosty lvl 3. Všechno bere jen tu rodinu ne.

  8. #88
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    Dum starosty neni populacni limit musis postavit rezidence

  9. #89

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    prosim nejde mi splnit v ukolu bandite -pouzij nahled bitvy!
    muze nekdo porradit co stim
    ps:jsem malí lvl a mam skym bojovat :-)

  10. #90

    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Bojov
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    syn-666: Milé dítě, když budeš mít připravenou armádu k útoku, zmáčkni takový ty zkřížený meče s otazníčkem a zamiř na libovolný nepřátelský tábor. Ukáže ti to tabulku, kde bude napsáno, jestli ti na tento tábor síly stačí. Toť vše. :-)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.