Reply to Thread
Page 5 of 12 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 41 to 50 of 114

Thread: Oprava úkolů (omezení lvl) - nové chyby

  1. #41
    marcelino1
    Guest

    Milice a Taktik

    V hlavných úlohách mám úlohy Milice a Taktik, spočívajúce v útoku na tábory banditov v domovskej oblasti. Tú som však od banditov dávno vyčistil. Úlohy sa nedajú odmietnuť ani ukončiť pomocou drahokamov, čo s tým?

  2. #42
    SipkovejRuza
    Guest
    dobré ráno ... od 27.2. se to tu probírá ... zkus si přečíst fórum než začneš psát

  3. #43

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, přišel mi úkol: poraž tábor banditů s více než 50 domobranci, jenže já už mám ostrov dobitej. Co s tím?

  4. #44

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ted jsem se dobře chlámal.... :-D Přečti si to nad tebou... :-D

  5. #45
    SipkovejRuza
    Guest
    jen důkaz že lidi jsou ovce ... nečtou, nehledají odpovědi a jen si stěžují a stěžují ...

  6. #46
    Lohreine's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    153
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobré odpoledne. Je tu někde psáno, kdy se tento přetrvávající problém s úkolem milice a taktik má opravit? děkuji.

  7. #47

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    Porazte první tábor - ukol nezmizí

    Neustále se mi zobrazuje potvrzení dokončení úkolu "Porazte první tábor banditů" za 50 XP, problém se objevil až v poslední době. Odměnu převezmu ale stejně se zobrazí znovu.

  8. #48

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím, nemohu splnit úkol Bitva - Přidejte se k armádě, omezení kvůli levelu, přidávám jen aby se o tom vědělo

  9. #49
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by kulhos View Post
    Zdravím, nemohu splnit úkol Bitva - Přidejte se k armádě, omezení kvůli levelu, přidávám jen aby se o tom vědělo
    co je za problém
    pokud jedeš úkoly za sebou, tak se krásně trefíš ... bez bojů nepostoupíš dál
    zkusil si refresh?
    dej sem printscreen

  10. #50

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví

    UKOL jednotky bojujici na dalku

    zdravím.Mám problém s úkolem JEDNOTKY BOJUJICI NA DALKU.Tento ukol pozaduje splneni dalších(ty už mám hotové) a me zbyva ten posledni,ktery zní dokonceni ukolu OSTATNI OSTROVY.Kdyz na OSTATNI OSTROVY najedu,je tam hláška,že mám splnit úkol DLOUHE LUKY.Jenže já žádný takový úkol nemám,nepamatuji si,jestli jsem ho někdy měla a navíc budovu dlouhých luků mám už nějaký čas postavenou.Nevím co víc udělat,aby se úkol konečně splnil.Napadá mě snad jen zvýšit produkci výrobny luků,ale nikde to nemám v knize.Můžete mi prosím poradit,nebo máte podobnou zkušenost?
    Last edited by Aknelka007; 29.03.13 at 13:12.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.