Reply to Thread
Page 12 of 12 FirstFirst ... 2 10 11 12
Results 111 to 114 of 114

Thread: Oprava úkolů (omezení lvl) - nové chyby

  1. #111
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Lacost View Post
    Ahoj možete mi pomoct ? som level 14 a dokončil som úlohu Šlachetná mysl ale neukáže mi to tam tlačidlo prijať odmenu a už iné misie mi nejdú neviete prečo prosím pomožte
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Ahoj, je možné poslat screenshot s knihou úkolů? Jestli to náhodou není čekající.
    Slechetna mysl je urcite hlavni ukol, ale myslim ze je teprve od levelu 15 splnitelny, tzn na levelu 14 by mel byt zamceny a neukazovat splneni
    Vážení osadníci,v úterý ráno neproběhne údržba serveru. Můžete bez obav hrát.

    Mnoho z vás žádalo dekorativní předměty z dobrodružství.
    Proto přijdou 3 červené stromy do hry, jde je koupit u Kupce, stejně jako školku.

  2. #112

    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    nejde mi prevziat odmenu za ulohu dokonala produkcia dreva
    http://prntscr.com/4ktmu7

  3. #113

    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Lacost View Post
    Ahoj možete mi pomoct ? som level 14 a dokončil som úlohu Šlachetná mysl ale neukáže mi to tam tlačidlo prijať odmenu a už iné misie mi nejdú neviete prečo prosím pomožte
    Mám stejný problém. Všechny části jsou zelené a nic. No a nemůžu se kvůli němu pohnout na 15. level.

    Edit: Ha, už se to "samo" zpravilo. Asi po 45 minutách.

  4. #114

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Kdy se konecne opravi Taktik a Milice ukoly?
    Je krasny, ze se slavi 2 roky serveru, ale ta chyba je tu uz stejne dlouho ... to mluvi samo za sebe ;-(

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.