Reply to Thread
Page 11 of 12 FirstFirst ... 9 10 11 12 LastLast
Results 101 to 110 of 114

Thread: Oprava úkolů (omezení lvl) - nové chyby

  1. #101

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    1/ neda se splnit ukol s lekarnickou, nepouzil jsem ji pri obsazovani ostrova a ted, i kdyz uz jsem ji nekolikrat pouzil na adv, do ukolu se to nezapocetlo.
    2/ adamntiova ruda se po presunu z nabidky nezapocitava do zbirek. v praxi po nalezeni cca deseti krystalu mam stav stale 0

  2. #102

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    mě se ruda započítává, blbá otázka přesunul sis ji z Hvězdy do starosty ? ukládá se tam stejně jako kotle

  3. #103

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    19
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám problémy s vajíčkama, dostala jsem jako všichni 10 vajíček pak jsem splnila úkol a dostala dalších 10, na ostrově jsem posbírala další vajíčka, ale v domě starosty mám jen 20 kusů, Nic jsem neprodala ani nevyměnila. Mimo to kolegové dostávají dobrodružství na vajíčka za splněné úkoly, ale já ne. Kde je chyba?

  4. #104

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    70
    Monde
    Kouzelnictví
    A nemas je v poste, pripadne ve hvezde?

  5. #105

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    19
    Monde
    Kouzelnictví
    ne nemám je nikde, prostě zmizely, nebo spíš se nenačetly a dobrodružství na sbírání vajíček taky ne, už jsem se i vypla a znovu přihlásila

  6. #106

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    27.2.2013 tady upozornil VodnikVavrinec na chybu. "Nové stavební materiály" Je to na stránce 3. Patřím mezi hráče, kteří tuto chybu mají také. Dost mě překvapuje, že vývojáři nejsou schopni za tak dlouoho dobu to opravit. Posíláte jim nějaké hlášky a nebo to mám napsat na podporu?
    Díky

  7. #107

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    20
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Elfi View Post
    27.2.2013 tady upozornil VodnikVavrinec na chybu. "Nové stavební materiály" Je to na stránce 3. Patřím mezi hráče, kteří tuto chybu mají také. Dost mě překvapuje, že vývojáři nejsou schopni za tak dlouoho dobu to opravit. Posíláte jim nějaké hlášky a nebo to mám napsat na podporu?
    Díky
    předpokládám že jde o tuto chybu - také mi vydržela až do pžehnaného lvl. 50...

  8. #108

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    19
    Monde
    Kouzelnictví
    lepidlo nefunguje čas výroby knihy se nezměnil ani po restartu hry

  9. #109

    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Question Pomoc

    Ahoj možete mi pomoct ? som level 14 a dokončil som úlohu Šlachetná mysl ale neukáže mi to tam tlačidlo prijať odmenu a už iné misie mi nejdú neviete prečo prosím pomožte

  10. #110
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, je možné poslat screenshot s knihou úkolů? Jestli to náhodou není čekající.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.