Reply to Thread
Page 8 of 10 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 LastLast
Results 71 to 80 of 98

Thread: Nevím si rady s úkolem

  1. #71

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    zdravím, nevím si rady s úkolem "Otázka stylu" kdy úkol vyžaduje produkci zlata alespoň 1200/12h, to se bere čistě produkce zlatých cihel? Tzn. minimálne dvě slévárny 5lvl pod 3x buffem?

  2. #72
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak nějak. Ale vydrž, němci už brečí na jejich forech, určo se to změní :-))))
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  3. #73

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    vychází to na 1x lvl 4 a 1x lvl 3 pod 3bufem,což není tak zlé.

  4. #74

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    takže ne nadarmo jsme nedávno dostali košíky, chtěj je zase zpět :-D

  5. #75

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    k odemčení úkolu "trénink pro povolání" - "mistrovství" potřebuji splnit "řemeslnictví" ( mám splněno ) a "zlatý standard", ten nemůžu najít! příjde až s vyšším lvl? jsem lvl 38

  6. #76
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ten přijde až později, na větší úrovni, stačí čekat.

  7. #77

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím,rád bych se dozvěděl,zda u úvodního sběratelského úkolu "Sebrat vše" jsou opravdu ihned všechny předměty na mapě.... já jich našel 14 z 15 celkem bez problému ... projížděl jsem několikrát systematicky ostrov vertikálně i horizontálně na 107cm TV,při největším zvětšení,s kurzorem jsem prošmejdil vše snad 50x,ten poslední prostě nemohu najít.Začínám se domnívat,že by mohlo jít o bug,navíc se neobjevují další předměty (po 3,5hod),tak nevím,zda to není podmíněno dokončením onoho questu.Děkuji za objasnění...

    EDIT - tak opravdu,po 4 hodinách se mi objevil strašák a splněno....škoda toho překladu.Já bych tento nový prvek zase tolik nehanil (na chatu to celkem vře),je to zpestření,ovšem ten quest jsem opravdu pochopil tak,že tam budou všechny už od počátku....
    Last edited by Balkon; 02.10.13 at 09:19.

  8. #78

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    mám stejný problém od 6 od rána hledám poslední předmět a zbytečně

  9. #79
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Myslím, že opravdu zbytečně, protože oni se obnovují postupně. Je to zmatečný překlad. Myslím to "posbírejte všechny", to evokuje domněnku že tam jsou na mapě všechny současně Spíš by tam mělo být pouze posbírejte...
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  10. #80

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Monde
    Kouzelnictví
    ....když už to překládají cizinci,mohli by najmout na vedlejšák na korektury nějakého průměrně vzdělaného čecha (stačilo by SŠ studenta),těch textů zase tolik není.....já to hledal skoro dvě hodiny a zbytečně...

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.