Closed Thread
Page 17 of 78 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 67 ... LastLast
Results 161 to 170 of 771

Thread: Nelze se přihlásit

  1. #161

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    Je 5:36 (coz je vypadek hry vice nez 4 hodiny) ... at se na me nezlobi, ale kdyz se mi neco nepovede, tak to vratim do puvodniho stavu a nelaboruju nad necim, co nefunguje
    Tohle neni seriozni a vazne po tom, co vcera nesel server 3 hodiny, uvazuju, ze v tehle hre nebudu pokracovat, protoze takhle to delat nejde
    Skoda vypada to docela hezky ... a nostalgie The Settlers ... fakt ted nevim

  2. #162

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak jo, vypada to, ze nez jsem to dopsal, tak se to ted rozbehne

  3. #163

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Nemohu se přihlásit. Vůbec mi v české verzi nenaběhne ani úvodní domovská stránka. Prosím nevím co dělat?!:-((

  4. #164

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    39
    Monde
    Kouzelnictví
    podaří se dodržovat časy odstávek? Nikdy ještě odstávka netrvala pouze v době kdy byly naplánovaná. Dnes měla být do 6.00 a zase je delší.

  5. #165

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    píší do cca 12 h, ak klidně si běž lehnout,

  6. #166
    Foodman's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    zavislaci

  7. #167

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    prý do 6:00 a fčíl je 7:30 a stále nic.... lidi já mám absťák...

  8. #168

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak lidi od 1:45 to lehlo, a na hlavni strance bylo napsano vypnuti serveru od 1:30 do 6:00 a na domovske strance od 1:30 do 12:00 takze asi tak...

    Tet mi to ukazuje ze na ty hlavni to tam hodili 18 hodin drvi teda kolem 14:30 ale ve hre me to informovalo cca v 1:30 ze server bude "restartovan" tedy necekala jsem fakt ze bych mela neco zastavovat, resp uvolnit produkci tam kde byla zastavena.. ( a restart na deset a pul hodiny neni "restart" ale fakt vypnuti serveru??? Pak tedy skousim se prihlasit par krat behem hod az pak mi nabehne hlavni ze je to do 6:30 tet vstanu a je na domovske napsano az do 12:00 ach jaj.. (

    Takze fakt me to stve taky ale beta mno chlapu.. ale taky placena beta!!! Takze jaksi moc dlouho a spatne informovani zakazniku.. ve hre hlasi 15 min driv ze bude restart a na domovske vypnuti serveru skoro na pul dne.. mohla jsem tedy aspon poslat utok a obyvatele by se mi nepreplnili ale do poledne bych mela je doplneno.. (
    Last edited by LaillOO; 19.12.12 at 08:38.

  9. #169

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    eng, jedou tak mužete se tam nachvili odreagovat ,

  10. #170

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Hm, taky jsem si chtěl dnes ráno zkontrolovat armádu, ale je přeci jen hra, ne? Všichni určitě máme v životě důležitější věci. Plus bych těm nejdrsnějším bych přál pár nočních pracovních akcí, co měly skončit v 6 ráno, ale pak se vracíte domů v odpolední špičce, vzhůru 44 hodin a po 24 hodinách práce. Kdo nezažil nepochopí.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.