Closed Thread
Page 62 of 78 FirstFirst ... 12 52 60 61 62 63 64 72 ... LastLast
Results 611 to 620 of 771

Thread: Nelze se přihlásit

  1. #611

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    od půlnoci se nemůžu přihlásit, vždy když kliknu na Hrát nyní se objeví hláška, že spojení se serverem selhalo, více informací je na foru a že na problému se pracuje. Nikde žádný info ani stížnosti nemůžu najít, je to tedy jenom u mě, nebo to vážně nejede? :-)

  2. #612

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdar všem ve spolek, tahle hra je docela dobrá dost mě baví, ale co mě pekelně vytáčí je naprosté nedodržování naslibovaných časů údržby. Stalo se už někdy aby hra opravdu fungovala v slíbených 6h ? Nebo je snad mezi námi a Německem nějaký časový posun ? V 6:15 odcházím do práce a zatím se mi nikdy po údržbě nepodařilo dostat do hry.

  3. #613

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Jak jinak, další údržba šest pryč a hra nejde.

  4. #614

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Wilentretemerth View Post
    Jak jinak, další údržba šest pryč a hra nejde.
    Už mě to ani nepřekvapuje, poslední dobou je dost zvykem, že se nahlásí čas údržby, který není dodržen i v řádu HODIN. A jestli z toho plynou nějaké náhrady? Směji se.

  5. #615

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky hraji ráno a taky se mi nikdy po údržbě nepodařilo přihlásit hned po šesté. Teď mám spěch s dobrodružstvím a nejspíš smůlu :-(

  6. #616

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Pro pracující lidi, je to nedodržování časů špatné. Taky mám čas jen ráno do 6,20 (někdy v práci před sedmou) a pak už mám smůlu až do 16.00.
    Takže zbytečně díky prodloužených záloh přicházím o suroviny a předměty. Takže pokud to jen trochu jde, snažte se to dodržovat.

  7. #617

    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Skoro sedm hodin a nic nejde, opět to nefunguje, takhle dělat já tak mám hodinovýho padáka

  8. #618

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    njn ne všechno se hned povede. ale maj si napsat aspoň delší prodlevu a přidat si tak 2-3 hodinky když se to nedaří a hlavně když to je takřka pokaždý.

  9. #619

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    a je to zase tady...údržba se opět "nečekaně" protáhla....sakriš takhle makat já,tak sem na pod mostem.... doufám že to alespoň bude makat bez chyb....

  10. #620

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    7:25 a stále to nejde ach jo

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.