Closed Thread
Page 14 of 78 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 64 ... LastLast
Results 131 to 140 of 771

Thread: Nelze se přihlásit

  1. #131

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    ale uvědomují, jen není tato věc úplně jednoduchá, zvláště pokud se nahazují pořád nové věci - eventy, adv., etc.

  2. #132

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    Mam tady s tim problemem s rozjezdem serveru po update eventu bohaty zkusenosti s Bigpointem a neni to o nic lepsi.
    Pravdou je, ze pokud to nefunguje, tak to vrati a daji treba dalsi den. Ale problemy jsou uplne vzdycky

  3. #133
    Dalaren's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Horacior View Post
    Tak by mě zajmalo proč to nejde.Včera restart a dnes to nejde.K čemu to je hrát tuhle hru když nejsou schopni zajistit bezproblémoví chod. Oni si asi neuvědomují že to hrají také lid kteří chodí do práce a tak jediná možnost je ráno a pak večer.
    Jinak, tahle hra je ve fázi BETA. Vygoogli si někde co to znamená, já nemám sílu to vysvětlovat... :-)

  4. #134
    strasnik's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    45
    Monde
    Kouzelnictví

  5. #135

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Stále se nejde přihlásit. Už 2 dny u toho sedím a stále "Připojení selhalo, zkuste to znovu". Nevíte někdo kolikrát to mám zkusit znovu, abych se přihlásil ??? :-)

  6. #136

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    To je tak když má člověk volno, vzbudí se v 6 a říká si, nebudu spát, zahraju si...a nic :-D

  7. #137
    strasnik's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    45
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by KGX-felix View Post
    Stále se nejde přihlásit. Už 2 dny u toho sedím a stále "Připojení selhalo, zkuste to znovu". Nevíte někdo kolikrát to mám zkusit znovu, abych se přihlásil ??? :-)
    zkus přeinstalovat flash

  8. #138

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, nevíte jestli není odstávka serveru dneska? Nejde mi hrát, vždycky když kliknu na hrát objeví se okno, spojení selhalo. Díky za rady

  9. #139

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    good morning, také čekáte... :-) to se alespoň pozná závislák...:-) to mi připomíná název ČD (prej české dráhy) - Čekáš Dlouho, Čekej Dál, Času Dost...

  10. #140

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    No hlavně by mě zajímalo, kolik hráčů zahraje tu adv., kvůli které se to dělá...ale tak spustit a ukončit můžeme všichni...tak ČD

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.