Closed Thread
Page 12 of 78 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 62 ... LastLast
Results 111 to 120 of 771

Thread: Nelze se přihlásit

  1. #111

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Sall View Post
    stejne issue
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    udělejte ze mě závisláka a odpojte mě od hry... Už dva dny to samé: "Zóna serveru selhala"-"V této zóně byla nalezena chyba. Zkuste to prosím znova." A tak to zkouším znova a znova a znova a znova a znova a znova a znova a znova a znova a znova a znova a znova a znova a znova a pořád nic..... dokonce ani znova ani znova ani znova ani znova ani znova. To vážně musím čekat pátek-pondělí (jestli vůbec se podpora vyjádří) na nějaký feedback? A zrovna přes vánoční akce

  2. #112

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Hm no priznam se necekal sem ze se na problemy tady nahlizi s naprostou lhostejnosti.... clovek ma problem s Vasim produktem (produkt btw je 24/7 - coz by melo v normalnim svete znamenat i podporu 24/7)a 24 hodin se k tomu nikdo ani nevyjadri.... pecka! Si pripadam jak na navsteve v nemocnici ffs!

  3. #113

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    jsem jedinej, komu se nejde přihlásit nebo tam je někdo prostě chyba ?

  4. #114

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Sall View Post
    Hm no priznam se necekal sem ze se na problemy tady nahlizi s naprostou lhostejnosti.... clovek ma problem s Vasim produktem (produkt btw je 24/7 - coz by melo v normalnim svete znamenat i podporu 24/7)a 24 hodin se k tomu nikdo ani nevyjadri.... pecka! Si pripadam jak na navsteve v nemocnici ffs!
    Na technické problémy s hrou bych doporučil technickou podporu, ta prý ráda pomůže, od pondělí do pátku, 11-19, přes kontaktní formulář.


    Quote Originally Posted by sircrazymole View Post
    jsem jedinej, komu se nejde přihlásit nebo tam je někdo prostě chyba ?
    Nevim jak kolem poledne/odpoledne, ale já poslední dobou žádný závažný problemy s přihlášením neměl, ve hře je dost lidí a nikdo si nijak nestěžuje. Někomu to prý blokoval v prohlížeči adblock.

  5. #115

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    co je adblock, kde ho najdu ? případně zruším ?

  6. #116

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak pokud nevíš co je adblock, určitě ho nemáš. Mě hra nejde od pátku 19:30, takže počítám s tím že to snad podpora vyřeší někdy brzo v pondělí.
    Last edited by MalotraktorX; 09.12.12 at 17:53.

  7. #117

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    problém s přihlášením

    opětovné problémy spřihlašováním způsobují nemožnost hrát souvisle hru a o úkolech ani nemluvě teď mám rozehraný ostrov pirátů ale díky systému ho nedohraju protože mi uplyne čas, asi zase bez povšimnutí zodpovědných

  8. #118
    strasnik's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    45
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky mam ted problém s přihlášením, no je to stále BETA tak doufam že je to jen chvilkový výpadek.

  9. #119

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Opět zase nejede .... po kliknutí na HRÁT NYNÍ se mi načte pouze Připojení selhalo ...

  10. #120
    strasnik's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    45
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak si říkám jestli neinstalujou ten path na Konec světa, to je taky možný :-D

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.