Reply to Thread
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4 5 6 7 LastLast
Results 51 to 60 of 66

Thread: Co udělat, když se nejde přihlásit? Padá Flash? Špatná odezva?

  1. #51

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    Kliknu na hrát a objeví se mi bílá stránka a nic.Počítač pročištěný, zkusil jsem různé prohlížeče, výsledek nulový.

  2. #52

    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den
    Mám problém s chatem nemohu se přihlásit PC mám čisté Mozila teď nainstalována a stálůe bohužel nic.
    Prosím o radu.

    Děkuji

  3. #53
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, chat měl večer výpadek.

  4. #54

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, už od údržby se nemůžu přihlásit, přihlásím se, vše se načte tak jak má a hodí mi to načítání mapy... 3Hodiny jsem čekal a nic, zkoušel jsem vše vymazat, přeinstalovat i jiný prohlížeč a nic.
    Hru hraju 2 roky v kuse a byla by škoda abych skončil takhle ))

  5. #55

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, stejný problém řešíme i tady: http://forum.thesettlersonline.cz/th...3%A1sit/page76
    Je nás víc...

  6. #56

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Po poslední odstávce se nelze přihlást, po stisknutí Hrát nyní vše v pořádku, ale po naběhne modrý podklad a nic.

    1) Promazat cache (nezipaměť) prohlížeče (nejlépe smazat i cookies + historii).
    2) Použít program CCleaner (čistič -> analyzovat -> spustit Cleaner), který například stáhnete zde. Ten vám automaticky pročistí prohlížeče + i systémový "odpad".
    3) Reinstalovat Flash.
    4) Pokud máte AdBlock, tak vypněte.
    5) Změnit prohlížeč.

    Vše ze seznamu jsem udělal.

  7. #57
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, vidím aktivitu včera večer, tak předpokládám, že se vše vyřešilo.

  8. #58

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Chcem sa opytat ako sa mam dostaT DO HRY KTORU MI SERVER ZABLOKOVAL LEBO MI NEFUNGUJE CESTA SPAT CI JE MOZNE DOSTAT SA DO LEVELOV KTORE SOM HRAL ABY SOM NEHRAL OD ZNOVA.

  9. #59

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím, od včerejšího dne se nemůžu dostat do hry. Přihlásím se, naběhne, ukáže tipy dne a konec. Panáček s kladivem: Připojení k serveru bylo ztraceno. Počkejte, než se nám podaří problém vyřešit. A tak čekám a čekám... zkusila jsem to i na jiném prohlížeči a stále stejná chyba. Můžete prosím poradit Děkuji Andělka

  10. #60

    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,mám ten samý problém!!! po čtvrté odpoledne mi to naskočilo,tak jsem asi 10 minut hrála,ale musela jsem odejít a tak jsem vypla hru. Teď jsem se pokoušela znovu a zase nic!! Celý večer včera a dneska až někdy do tech čtyř odpoledne,pak chviličku a teď zase nic!!! DOST MĚ TO ŠTVE!!.... Za tu chvilku,co mi to naskočilo jsem stihla zjistit, že SKORO VŠECHNY DOLY MÁM ZA TU DOBU PRÁZDNÉ,TAKŽE JE BUDU MUSET STAVĚT ZNOVU!!! To se mi teda líbí dost málo!!!!
    Last edited by HONZINEK; 11.02.15 at 21:03.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.