Reply to Thread
Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast
Results 41 to 50 of 66

Thread: Co udělat, když se nejde přihlásit? Padá Flash? Špatná odezva?

  1. #41

    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravim, nemohu se přihlásit do hry. Už včera večer mi to přestalo fungovat. Kliknu na hrat a objeví se logo ubisoftu to se načte a pak se objeví obrázet s tim chlápkem s kladivem a to se taky načte do 100%, ale do hry mě to už nepustí zůstane to tam viset . Nevíte někdo co s tím? Díky

  2. #42
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Esposito View Post
    Zdravim, nemohu se přihlásit do hry. Už včera večer mi to přestalo fungovat. Kliknu na hrat a objeví se logo ubisoftu to se načte a pak se objeví obrázet s tim chlápkem s kladivem a to se taky načte do 100%, ale do hry mě to už nepustí zůstane to tam viset . Nevíte někdo co s tím? Díky
    Prošel sis pokyny na první stránce vlákna?
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  3. #43

    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Ano, zkoušel jsem všechno, projel jsem to ccleanerem, změnil jsem prohlížeč, přeinstaloval jsem flash, zkoušel jsem restart a stále nic.

  4. #44

    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak už to jde.

  5. #45

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by MOD_Gryphem View Post
    Zde je uvedeno pár rad, co udělat, když se nemůžete přihlásit:

    1) Promazat cache (nezipaměť) prohlížeče (nejlépe smazat i cookies + historii).
    2) Použít program CCleaner (čistič -> analyzovat -> spustit Cleaner), který například stáhnete zde. Ten vám automaticky pročistí prohlížeče + i systémový "odpad".
    3) Reinstalovat Flash.
    4) Pokud máte AdBlock, tak vypněte.
    5) Změnit prohlížeč.
    Ten CCleaner je dobré používat po každé údržbě, i když vám vše dobře funguje.

    Některé z důvodu, proč se nemůžete přihlásit:

    1) Po updatu je možné, že v prohlížeči je zůstalo uloženo něco, co blokuje přihlášení (např. staré nastavení).
    2) Zrovna probíhá údržba.

    Pokud ani jedna z výše uvedených doporučení nepomůže, napište stručnou a výstižnou zprávu do tohoto vlákna. Děkuji.


    Byl bych rád, kdyby jste problémy s připojením psali do tohoto vlákna ať to nemusím hledat.

    Ahojky, tak jsem poslechla všechny výše uvedené rady a stejně se nic nezměnilo-stále se nejde připojit ke hře.

    Jak ale čtu, nejsem sama co se tedy děje a jak dlouho toto bude asi trvat?

    Díky za odpověď Scully69 vo.iva@seznam.cz

  6. #46
    Peyrac
    Guest
    Už tretí týždeň sa po 3-4 dňoch nedá prihlásiť ani na jednom z 3 pc. Nič z toho čo je tu uvedené nepomáha. V IE, Opere ani v Chrome sa vôbec stránka nenačíta, vo FF sa načíta stránka s bielym pozadím a jednoduchým textom, kde vidím svoje prihlasovacie meno a vybodkované heslo, ale prihlásiť sa nedá. Potom po 1-2 dňoch sa dá prihlásiť bez problémov. Vďaka týmto výpadkom je prerušený reťazec každodenného prihlásenia a odmien a začína sa odznova o vyťažených surovinách ani nehovorím, je to na nervy...

  7. #47

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    U mňa je to obdobné robte dačo s tým

  8. #48
    Lulu93
    Guest
    Ahoj, mám problém s přihlášením. Spadla mi hra a od té doby mi to během přihlášení píše: V této zóně byla nalezena chyba. Zkuste to prosím znova.
    Zkoušela sem to už několikrát s stále nic. Výše uvedené věci jsem zkoušela a nic Mrzí mě to, chtěla bych hrát. Dost mě hra zaujala...

  9. #49
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Se zónou musíš na podporu, na hlavní stránce je kontaktní formulář.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  10. #50
    Lulu93
    Guest
    Děkuji za info.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.