Reply to Thread
Page 7 of 10 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 61 to 70 of 92

Thread: Ban na chatu

  1. #61

    Join Date
    May 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    zlobidla lol na to ze tu hraju druhej den nechapu cim jsem si to zaslouzil jeste ktomu jsem si nakoupil diamanty a bez chatu je to dost naprt takze jako vip tady asi clovek nemam smysl kupovat rad bych vedel kdo je vas nadrizenej dotetka jsem nedostal vyjadreni od mederatora ktery mi tento ban dal hlavne ze tento dotycny sam pise ze vzdy odpovi za co jsem ho dostal
    jinak nicky mate mit osetrene ze strany servera aby nezadouci nicky nesly
    uprime jako admin jednoho nejmenovaneho serveru mam dost velke zkusenosti ohledne nezadoucich nicku jestly vam vadi prujem klidne se prejmenuju ale mely byste sy doresit filtr na nicky .

  2. #62

    Join Date
    May 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    uprime podle toho co tu ctu ruzne na foru tak tu probiha docela dost velka sikana ze strany moderatoru jedine kazite lidem hru zamyslete se nad sebou neberte to jako utok ale jako radu od cleveka ktery ma s online komunitou dlouholete zkusenosti .
    a urcite mate procentu s prodeje diamantu taqkze se obirate jedine o penize pokud ne tak mi je vas lito )

  3. #63

    Join Date
    May 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    sorry za gramaticke chybi nejsem czech

  4. #64

    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Bojov
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Promiňte, že se do toho montuju, ale jak se pozná nevhodný nick? A co je divného na slovu Bransta? Připadá mi neutrální. Stejně jako slova rum, trouba, které se mi v chatu neustále vyhvězdičkovávají, když se bavíme o vaření. Nechtělo by to buď nějak opravit, nebo aspoň zveřejnit seznam zakázaných slov? Chápu že třeba v nějaké exotické řeči může cokoli znamenat cokoli, ale jak to má člověk vědět?

  5. #65
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Bransta je už nové jméno, bez problému. Předtím bylo jiné, nebudu ho tady opisovat.

  6. #66

    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Bojov
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    aha :-D

  7. #67

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Mohl by mi prosím někdo z adminů vysvětlit za co jsem dostal ban na chatu. Reason 0 mi opravdu nic neřekne.
    Jestli je to za Nick tak proč to předtím nikomu celou dobu nevadilo?
    Děkuji

  8. #68
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    No popravdě s takovým nickem se ani nedivím....
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  9. #69
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by DaKokot1 View Post
    Mohl by mi prosím někdo z adminů vysvětlit za co jsem dostal ban na chatu. Reason 0 mi opravdu nic neřekne.
    Jestli je to za Nick tak proč to předtím nikomu celou dobu nevadilo?
    Děkuji
    Nevhodný nick. Je třeba si jej změnit.

  10. #70
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám ho. Tentokrát od Gryphema

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.