Reply to Thread
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast
Results 61 to 70 of 79

Thread: Velikonoce 2015 - úvaha

  1. #61

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by A_T_F View Post
    Pletete hrušky s jablkama. 1000 scénářů je achievement, který je v kategorii scénáře, nikoli velikonoce, takže časkově není omezen a jeho splnění nemá vliv na velikonoční rezidenci.
    Musíme počkat na finální oznámení ve vývojářském deníčku (do této chvíle jsou veškeré informace spekulativní z test serveru).
    Každopádně nic nepletu.... Jedná se o úkoly pro velikonoce.
    Čerpal jsem informace z http://osettlers.com/cz/achievements/easter-event

    OFF TOPIC:
    Další věc, která mě zaráží je pan Pan Myers z hlasování komunity.
    Jméno: Pan Myers (bez limitu)
    Typ: Bonus
    Popis: Zrychlí produkci kasáren o 300% po dobu 1 hodiny.
    Cena: 375 mincí cechu

    Pokud má tento bonus být jen na hodinu, tak je podle mě neužitečný.
    Nezbývá, než počkat na finální implementaci.

  2. #62
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    Jeden z úspěchů "Legenda scénářů" určený pro Velikonoční budovu sděluje, že dostanu +50XP, když splním 1000 scénářů. Což mi přijde nesplnitelné za celou dobu eventu.
    Quote Originally Posted by A_T_F View Post
    Pletete hrušky s jablkama. 1000 scénářů je achievement, který je v kategorii scénáře, nikoli velikonoce, takže časkově není omezen a jeho splnění nemá vliv na velikonoční rezidenci.
    Aby bylo jasno. Co je scenar je jasne dany klasifikacni ikonou (kompas). Ja jsem nasel jen jeden scenar, ktery je jisty a to je ten velikonocni. Zrejme jich pribyde vic pres cely rok (vubec mam pocit ze tahle kategorie je nova), popr. tam budou prerazeny nejake starsi ne-dobrodruzstvi. Zadnou jinou informaci nemam a nedavam.

    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    Maximální level rezidence je při dosažení 750XP za Úspěchy . Pokud to změnili na 570 XP, je to super info!
    Spis je to preklep, jen ted nevim kde. Na testing se ted nepripojim, takze budes muset najit nekoho kdo to bude schopny overit.

    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    Ano, každá hra má svou terminologii. Již jsem se ji naučil
    Generál, na blokování má mít jednu zásadní vlastnost a to je, že nesmí bojovat 2x rychleji.
    Dále by měl mít co nejvíc HP a co nejvíc jednotek.
    Bloker je ten co "vypne zonu" danemu taboru na dostatecne dlouhou dobu aby si mohl provest nejake jine utoky. To v sobe nezahrnuje zadny pozadavek na rychlost, hp nebo pocet jednotek. Proto napr. existuje blok 1R. Samozrejme na delsi utoky (jak cestou, tak bojove akce v tabore) je treba pozdrzet tabor delsi dobu. Proto se nejcasteji pouzivaji normalni generalove (kvuli dvojnasobne delsi dobe boje). Existuji ale situace (viz linknuty thread) kdy novy general (LV) bez jednotek (resp s nejakou jednou nutnou jednotkou) muze byt lepsi nez normalni general s jednotkama - napriklad proto jake ma vlastnosti.
    Tech situaci je vzhledem k poctu bloku minimum, ale existuji a jsou pouzivany. Ze bloker je normalni general je jen zkratka pro lidi co nikdy nepotrebovali vyrabet blok ci se slozenim bloku zabyvat.

    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    Pokud se bavíme o systematice, jakou BB chtělo zrušit stará vejce, bylo to vcelku nešťastné (stačilo je nechat v zásobárně přebarvit a všichni by byli spokojený). Spekulanti by měli pro obchody nová vejce a o staré by nepřišli.
    ...
    Že někdo má INSIDE informace a využije je k obchodování na trhu, to není jen zde ve světě Settlers.
    ...
    Za změnu z tečkovaných na pruhovaná a zachování MMA díky. Na tohoto generála se těším nejvíce
    Priznavam, neni to nejlepe vysvetleno. Proc zatezovat zasobarnu nejakym prebarvenim, kdyz muzeme proste rici ze stara vejce jsou ted nova vejce a kupte si za ne co chcete. Po eventu se smazou. To by bylo mnohem jednodussi.
    Problem je ze tim zase prodlouzime devalvaci o dalsi event. Zrusit bez nahrady je taky nemuzeme, to by hraci rvali.
    Takze se rekne : novy event, nova vejce, plati jen pri eventu. Stara vam jednorazove promenime na nejaky itemy co si vyberete z nabidky.

    Nic z toho neni inside informace, je to jen stupen informace kterou hraci hledaji. Normalni hrac nema zajem o nejaky hledani co se bude menit a jak - coz je prakticky testing a jakesi drobne upozorneni v podobe sneak peaku. S potesenim rikam, ze se hraci konecne naucili cist informace driv nez v den patche. Ma to ale taky urcity dusledky, jako napriklad spekulace na trhu.

    Zmena MMA byla prave jako reakce na hrace (coz je v tom oznameni i napsano).

    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    Další věc, která mě zaráží je pan Pan Myers ... Pokud má tento bonus být jen na hodinu, tak je podle mě neužitečný. Nezbývá, než počkat na finální implementaci.
    Pan Myers je ve hre davno, jedine co se meni je ze ted pujde koupit za cech mince. A opravdu zrychluje jen hodinu.
    Je talir s rybama taky zbytecny kdyz existuji kosiky tety irmy ?
    Last edited by Nexal; 06.03.15 at 10:54.
    Vážení osadníci,v úterý ráno neproběhne údržba serveru. Můžete bez obav hrát.

    Mnoho z vás žádalo dekorativní předměty z dobrodružství.
    Proto přijdou 3 červené stromy do hry, jde je koupit u Kupce, stejně jako školku.

  3. #63

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Nexal View Post
    Pan Myers je ve hre davno, jedine co se meni je ze ted pujde koupit za cech mince. A opravdu zrychluje jen hodinu.
    Je talir s rybama taky zbytecny kdyz existuji kosiky tety irmy ?
    OK díky.
    Hraju od Vánoc, takže ačkoliv jsem toho přečetl hodně, některé věci stále neznám
    Každopádně díky tomu mám čerstvý pohled na hraní a některé věci mi prostě přijdou nelogické.

    Ad talíře, opravdu je nepoužívám, nepoužíval a používat nebudu (jen na úkoly).
    Házet každou chvíli BONUSy, to by se moji přátele zbláznili a nic jiného bych už nedělal.



    Quote Originally Posted by Nexal View Post
    Proc zatezovat zasobarnu nejakym prebarvenim, kdyz muzeme proste rici ze stara vejce jsou ted nova vejce a kupte si za ne co chcete. Po eventu se smazou. To by bylo mnohem jednodussi.
    Pokud by zůstal ve hře první scénář, že by byla aktivní jak loňská, tak letošní nabídka, přebarvení by bylo východisko.
    Po změně je to zbytečné.....

  4. #64
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    scenar je nova vec
    EDIT 18:23 : a ted to mame i potvrzeno
    EDIT 19:22 :
    Quote Originally Posted by Nexal View Post
    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    Maximální level rezidence je při dosažení 750XP za Úspěchy . Pokud to změnili na 570 XP, je to super info!
    Spis je to preklep, jen ted nevim kde. Na testing se ted nepripojim, takze budes muset najit nekoho kdo to bude schopny overit.
    Jen jeste pridam jednu informaci - vsude kde jsem hledal je rozpis AP 0-20-50-200-400-750. Takze to vypada ze ten seznam co jsem videl ja je pravdepodobne spatne. Kazdopadne to nemeni nic na tom, ze body jsou stale kumulativni. Co by to menilo je nemoznost ziskani lvl6 bez expedic, a to dokonce tak ze je treba vsechny achievmenty (bez posledniho za 120 je celkem 695). Dalsi zajimava vec je pocet nutnych veci na ony expedice. Uprimne moc neverim, ze tohle mysli vazne a osobne verim verzi 570AP na lvl6, ale vsechny dukazy ukazuji proti. Je mi lito.
    Last edited by Nexal; 06.03.15 at 19:23.
    Vážení osadníci,v úterý ráno neproběhne údržba serveru. Můžete bez obav hrát.

    Mnoho z vás žádalo dekorativní předměty z dobrodružství.
    Proto přijdou 3 červené stromy do hry, jde je koupit u Kupce, stejně jako školku.

  5. #65

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Nexal:
    A už jsi viděl ten úkol dokončete 1000 scénářů?
    Natož že psali, že se XP budou sbírat pouze po čas EVENTU. Pak už se nebudou počítat.

    EDIT:
    Musíme si počkat na finální vyjádření do vývojářského deníčku.....

    Ke tvým odkazům.....
    Bez komentáře........
    Last edited by LosAngel; 07.03.15 at 00:47.

  6. #66

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    Musíme počkat na finální oznámení ve vývojářském deníčku (do této chvíle jsou veškeré informace spekulativní z test serveru).
    Každopádně nic nepletu.... Jedná se o úkoly pro velikonoce.
    Čerpal jsem informace z http://osettlers.com/cz/achievements/easter-event
    Tak nevím kde se stala chyba, ale vlítnul jsem na test server a "1000 scénářů" mezi velikonočními není
    Last edited by A_T_F; 08.03.15 at 02:05.

  7. #67

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by A_T_F View Post
    Tak nevím kde se stala chyba, ale vlítnul jsem na test server a "1000 scénářů" mezi velikonočními není
    Třeba to změnili. Protože pokud platí info, že XP na upgrade rezidence lze sbírat pouze po dobu Velikonoc, nikdo by 1000 scénářů nedal.
    Takže z toho udělali třeba jen obyč úspěch.

  8. #68

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Krucis tak se nestacim divit, eventy jsou pro me jedina zabava na TSO a vy je takhle znicite? Jako ze stary vejce sou mi ted na nic? Vite ze to neco stalo. Pro placky ktery tvrdej ze kdyz zacli hrat pozdeji budou v nevyhode, mam jednu zpravu: pockejte jaky budou ceny novych vajec, pokud totiz vyssi levely budou potrebovat nakupovat tak ceny poleti pekne vysoko. A v minulosti Velikonoce byly event kde neslo dost vajec jen nasbirat, proste se museli na trhu koupit. Eventy byly super ale ted s novou surivonou na event je polovina zabavy pryc... cast lidi tohle hraje jako ekonomickou strategii nedelaj adv, nesbiraj expy... nechapu tuhle zmenu.

  9. #69

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    co to placas ze v minulosti neslo nasbirat dost vajec? ja mel vajec vzdy dost...

  10. #70

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Karamon View Post
    co to placas ze v minulosti neslo nasbirat dost vajec? ja mel vajec vzdy dost...
    Nikdy neslo nasbirat aby si mohl koupit vsechno ... pokud ti staci jeden vodni mlyn tak mozna si mel dost...

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.