Closed Thread
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 31 to 40 of 46

Thread: PVP - dojmy a reakce

  1. #31

    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    Jediný co mi z toho vychází je zastavit produkci všech nesmyslně zrychlenejch budov a počkat těch 14 dní. Skutečně mi uniká smysl toho všeho

  2. #32

    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Jak rika valdemar co to ma za smysl neco zrychlit kdyz mi ted vse stoji .. uhlí to proste neutáhne.

  3. #33

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Vyměním celé PvP za rozšíření mateřského ostrova.

  4. #34

    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Mam tu jeste dotaz kolonie vydrzi jen 7dni a potom se s ni stane co?

  5. #35

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Jop

  6. #36

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Přijde mi ta cena některých pvp jednotek docela divoká, až nesmyslně vysoká ... 1800 železa za 25 útočné jízdy je fakt úchylárna ... Boje jsou fajn, i ty ikony jsou v pohodě, ale ta cena je taková, že si raději teď sednu, nebo vše povypínám a dám si týden pauzu ... peklo.
    Last edited by Lutheen; 27.11.14 at 11:15.

  7. #37

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    66
    Monde
    Kouzelnictví
    Boje nejsou špatný, ale to přepínání jednotek je dost malý a nepřehledný. V těch pár sekundách, co na to člověk má, je adrenalin se trefit na tu správnou jednotku.

    Ale hlavně je děsivě otravný, že na výrobu zbraní musí člověk pořád klikat. Tohle PvP docela určitě zabije. Proč to není uděláno jako Epická pila, že by tam byly 3 sloty na výrobu a dalo se určit, co se má vyrábět. Pak by to bylo vidět i v Přehledu ekonomiky.

  8. #38

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Dovolím si můj názor k PvP,jelikož při testování jsem se nedostal dál,než že jsem spustil zkušební kolonii,ale už se na ní nedostal,byl jsem zvědavý,co to přinese v praxi.Bohužel nezbývá mi nic jiného než souhlasit s kritickými názory.Výroba jednotek do PvP je podle mě dost drahá,odjel jsem cvičnou kolonii a získal jednu malou a železa a oceli na zbraně to sežralo podle mě neúměrně moc tomu co se dá získat.Pomůžu si k 175 uhlí za 6h,za neskutečný množství oceli a železa,co mě stály zbraně na výrobu vojska a pak rozkliknu "ukázat podrobnosti" a vidím zbývající čas výroby 6d 23h 59min,to po týdnu bude kolonie k ničemu?Navíc po dokončení úkolu Vzhůru do neznáma se neodemkl další úkol Vaše první kolonie,takže to bude asi viset v úkolech nadoživotí.K vybudování obrany kolonie bych měl taky výtky,pokud mám na výběr tři místa kam postavit obranný tábor a dvě jsou úplně k ničemu,jelikož vím,jak jsem kolonii dobil,tak je stavění obrany k ničemu.Takže můj názor na PvP je takový,že se s tím dalo vyhrát daleko víc,je to ušitý horkou jehlou,rozvrtalo to normální dobrodružství a hru to podle mě dost degradovalo.Chybí mi nějaký podrobný tutoriál na vysvětlení jak kolonie fungují,vše se učíme za pochodu,nikde jsem nenašel co se s kolonií po tom týdnu stane,jak dlouho bude v úkolech zamrzlý ten úkol,nějak prostě vidím víc negativ než pozitiv.

  9. #39

    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Trocha čísel:
    Na vyrobení 100ks útočné jízdy je potřeba
    500 koní, 600 šavlí
    Na výrobu 500 koní je potřeba
    1000 pšenice, 2000 vody
    Na výrobu 600ti set šavlí je potřeba
    6000 uhlí, 7200 železa
    Na výrobu 7200 železa je potřeba
    43200 uhlí, 28800 železné rudy

    Sumasumárum: 1000 pšenice, 2000 vody, 49200 uhlí, 28800 železné rudy
    Odměna?? 175uhlí/6hod po dobu sedmi dnů = 4200 uhlí

    A to jsem tu nedopočítal pěchotu a lučišníky.
    A věřte, že minimálně o 100ks jízdy přijdete.. nemluvě o dalších jednotkách..
    Opravdu máte pocit, že je na čase se pustit do nových dobrodružství??

  10. #40

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    Valdemar: stacilo by pozastavit polku budov z daneho vyrobneho retazca.

    Bombardos: stavanie obranných budov je v celku nedoriesene. ze mas pevne miesta kde mozes stavat a nie lubovolne. niekde sa oplatai stavat. inde nie. a koloniu ti moze iný hrac prebrat.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.