Reply to Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 27

Thread: Tréninkový zápas

  1. #11

    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Východní Čechy
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    já jsem z toho plnění zápasu nějak zmatená...nějak ne a ne přijít na to, jak ty hráče porazit
    já si tady jen tak v klidu archeoložím

  2. #12
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Dzevana View Post
    já jsem z toho plnění zápasu nějak zmatená...nějak ne a ne přijít na to, jak ty hráče porazit
    V zásobárně vyrobíš bonusy, kterými protihráče vyřadíš. Každý bonus funguje na jiné hráče. Např. simulanty můžeš vyřadit červenou kartou. Pak zmizí.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  3. #13

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    39
    Monde
    Kouzelnictví
    treningový zápas jsem uhrál a v ukolech mám znovu treningový zápas, je to chyba nebo ho nekde mužu sehnat. Ukol uhrát treningový zápas není splněn

  4. #14

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    60
    Monde
    Kouzelnictví
    mám ten samej problém. tréninkovej zápas dohranej, ale pořád se znova objevuje.

  5. #15

    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    chtělo by to občas použít kouzelné tlačítko F5

  6. #16

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Valdemar View Post
    chtělo by to občas použít kouzelné tlačítko F5
    to není kouzelným tlačítkem nevím zda to dělá všem ale rozhodně těm kteří to měli rozehrané před tím než event zastavili a nechali to do další údržby tak jako já, tím pádem se po odhlášení a příhlášení nebo večer vypnutí ráno zapnutí a najetí do hry to dobro v knize úkolů objeví znova, jasně stačí ho navštívit a ono se zruší a podle mě tam bude zítra zase prostě chyba zůstalo to někde viset

  7. #17

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    60
    Monde
    Kouzelnictví
    díky za radu, Valdo, ale to nepomáhá .. ani odhlášení a přihlášení, ani restart kompu ani Ccleaner ... ba ani kladivo

  8. #18

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Já jsem zápas dohrál a v úkolech mám stále že mám zahájit tréninkový zápas. Jak ho mám zahájit, když už jsem ho dohrál??

  9. #19

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Nevíte někdo kde vemu ten "první zápas" ?

  10. #20

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    První zápas bude k dispozicii zítra 15tého. V kalendárý je 7 zelených okienok, kde bude k dispozicii, tých 7 fotbalových adventúr.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.