Reply to Thread
Page 4 of 8 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 31 to 40 of 73

Thread: Dezerce Golema

  1. #31

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    na hlavní straně klik na Nápověda/Podpora a tam vyber technické dotazy

  2. #32
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobré dopoledne, někomu se mohlo stát, že příchod Golema zamkl zónu. Proto bylo v pátek rozhodnuto, že se přes víkend pozastaví. Dnes budu vědět víc+ taky vám napíšu, co a jak.

  3. #33

    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Bojov
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Příchod Golema zamkl zónu? To zní tajemně, co to tak asi může znamenat? Já teda viděla jen prvního Golema, za kterýho přišla socha, takže můj Golem určitě nic při příchodu nezamknul. :-D

  4. #34
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ne všem, ale někomu. A znamená to, že se nejde přihlásit.

  5. #35

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Dobré dopoledne, někomu se mohlo stát, že příchod Golema zamkl zónu. Proto bylo v pátek rozhodnuto, že se přes víkend pozastaví. Dnes budu vědět víc+ taky vám napíšu, co a jak.
    A co to takhle oznámit v Pátek nebo v sobotu? To Vás nenapadlo? Vy zdřejmě rádi stresujete a mučíte hráče že?
    Co Vám to udělá napsat pár řádků na hlavní: Sorry, ale golem o víkendu nepřijde. Více info v pondělí třeba.
    To ne, to nenapíšete. Ale to je u Vás pořád.

    Začínám si myslet, že vy jako Admin jste nekompetentní. Protože vědět o tom už od pátku, že golem nepřijde a říct nám to v pondělí, je fakt dost k nasrání.

  6. #36

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    mam stejný problém. myslel jsem že snovým týdnem nový golem přijde ale ono nic.... Měl jsem jen jednoho golema a od té doby nic. začínám mýt pocit že tento event je jen velký pruser.
    Last edited by JiriCrane; 21.10.13 at 10:29.

  7. #37

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by JiriCrane View Post
    mam stejný problém. myslel jsem že snovým týdnem nový golem přijde ale ono nic.... Měl jsem jen jednoho golema a od té doby nic. začínám mýt pocit že tento event je jen velký pruser.
    To není pocit, to je realita.

  8. #38

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Monde
    Kouzelnictví
    To "uzamčení" golemů zřejmě nebylo plošné,někomu v neděli normálně přišel (trochu mi to připadá spíše jako výmluva,i vzhledem k tomu,že nás informovali až dnes).Celkem bych se ale Kahsiho zastal,on podle mne musí taky dělat a říkat (psát) to,co mu nařídí shora.Ale tak mouchy jsou od toho,aby se vychytávaly a i přes některé chyby (a občas hrůzný překlad,ale zaplať pánbůh za něj) mne hra hodně baví....

  9. #39
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Yakumo View Post
    A co to takhle oznámit v Pátek nebo v sobotu? To Vás nenapadlo? Vy zdřejmě rádi stresujete a mučíte hráče že?
    Co Vám to udělá napsat pár řádků na hlavní: Sorry, ale golem o víkendu nepřijde. Více info v pondělí třeba.
    To ne, to nenapíšete. Ale to je u Vás pořád.

    Začínám si myslet, že vy jako Admin jste nekompetentní. Protože vědět o tom už od pátku, že golem nepřijde a říct nám to v pondělí, je fakt dost k nasrání.
    Bylo rozhodnuto v pátek večer, to jsem tu už nebyl. Mám informace od dnešního rána 10:00.

  10. #40
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Balkon View Post
    To "uzamčení" golemů zřejmě nebylo plošné,někomu v neděli normálně přišel (trochu mi to připadá spíše jako výmluva,i vzhledem k tomu,že nás informovali až dnes).Celkem bych se ale Kahsiho zastal,on podle mne musí taky dělat a říkat (psát) to,co mu nařídí shora.Ale tak mouchy jsou od toho,aby se vychytávaly a i přes některé chyby (a občas hrůzný překlad,ale zaplať pánbůh za něj) mne hra hodně baví....
    Je to plošné, to, že někomu přes víkend došel nebylo v plánu. Dnes se rozhodne, co dál.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.