Reply to Thread
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3 4 5 6 LastLast
Results 41 to 50 of 54

Thread: sběratelské předměty

  1. #41

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví

    Bylinky ve skále

    Pěkné umístění Ještě, že jsem náhodou přejel myší, jinak bych si skoro myslel, že tam květiny patří.

  2. #42

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Možná by to chtělo způsob jak použít samotné kytky a aspoň trochu efektivně.

  3. #43

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví

    Ostrov pirátů - neviditelný bronzový kotel

    Kdo hledá, najde

  4. #44

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Mimochodem více jak polovina kotlů na dobrodružství je schovaná za stromy a nejdou očima najít, jen myší.

  5. #45

  6. #46

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Již dva dna mám za úkol porazit dalšího Golema, ale žádný se dosud neobjevil. Kde je chyba?

  7. #47

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví

  8. #48
    sarie
    Guest
    co přišly zběratelské předměty našli se tu vzorní a trpělivý hledači .-) co umožnit aby váš přítel po kouknutí na váš ostrov mohl klikat a odhalovat předměty i na vašem ostrově? majitel ostrova dostane odměnu automaticky a návštěvník by dostal 1ks nalezeného předmětu.
    Přiznám se ať jsem nehledač tak mě někdy láká zkusit hledat předměty na cizím ostrově co je zarostlý a skoro celý zastavěný :-) samozřejmě by bylo potřeba aby při návštěve hráč mohl zkontrolovat kolik předmětů je nalezeno... aby nehledal na ostrově kde už bylo vše nalezeno.

  9. #49

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli je normální když se mi zastavila produkce sbírek v domě starosty, když ho momentálně Vylepšuji (zvyšuji skladovou kapacitu)?
    Zadal jsem produkci Lidové pranostiky, ale ani po restartování se čas produkce nepohnul, tak jsem za drahokamy použil okamžité dokončení, které funguje normálně. No a následně jsem zadal produkci Lektvaru nekonečné energie, načež se čas produkce opět nerozběhl. Je to tím, že dům starosty vylepšuji? Děkuji za odpověď. Hezký den

  10. #50
    sarie
    Guest
    pokud jakoukoli budovu vylepšuješ tak nepracuje. platí i pro kasárny, zásobárnu, starostu, knihovna... po vylepšení se výroba rozjede

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.