Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 19 of 19

Thread: Diskuse - jak nejlépe vyknihovat geologa

  1. #11

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    absolutne nemam sajnu ako mam aktivovat ostatne vetvy na strome....na prvy riadok mi knihy v pohode idu dat ale ked chcem dat na dalsi riadok, tak to nejde...

  2. #12

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    na vyssi radky talentu se dostanes az kdyz mas urcity pocet v predchozich a potrebny level

  3. #13

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    když najedeš myšítkem na požadovanou dovednost a nemůžeš ji aktivovat, tak tam máš červeným písmem napsáno v čem je problém

  4. #14

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    minimalni pocet rukopisov, svazkov, kodexov na jeden riadok je 5. Na 2. stupen (sivá obrast) je potrebne mat 5 skillov pouzitých (hnedá oblast), na 3. stupen (žltá oblast) 20 skillov ( hnedá + sivá oblast). Mozných ubrejdov do kopy je 54, ale mozete len pouzit 31. Takze treba kombinovvat jednotlivých geologov. Uprednostnujem vedsie loziská na med a mramor, rychlejsia tazba medi a uhli. Upgrejdi "prebytky tezby medi, železa, zlata" nádávam. Mnozstvo ktore nájdu je malé podle meho, a mé ekonomiky. (LV44). O 3. stupni som zatial nepremyslal.

  5. #15

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    no ono celkove jsou nektery talenty temer nepouzitelny a musis je proste dat aby jsi se dostal na vyssi stupen s tim se bohuzel neda nic delat, me se treba nelibi skrys kameni jako talent ale dat to tam proste musim s tim nic nenadelam

  6. #16
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Pro mě je největším zklamáním absence talentu na rychlejší železné doly. Osobně mi přijde talent "skrýš uhlí" úplně zbytečný vzhledem k četnosti hledání, a raději bych místo něj viděl rychlejší železné doly. Do té doby pro mě nemá smysl jít výš než 3/3 kvalitní měděné šachty. To jsou 4 dny na jednoho geologa a s tím dokážu žít.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  7. #17

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    zbytecnych talentu je tam vic nejen skrys uhli... ale tu zeleznou rudu tam dat mohli

  8. #18

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám otázku ako funguje 50 lvl talent - Poskytuje 10% sanci na doplneni aktualne tezeneho loziska.

    - samozrejme ma zaujima doplnenie zlateho dolu. Da sa aj ked mam objavene vsetky zlate doly poslat pruzkumnika na hladanie zlateho dolu a mat 10% sancu ze mi doplni nejaky zlaty dol ?
    - ci ked ho poslem na zlaty on doplni random cokolvek kde tazim, napriklad aj kamene a bolo by to treba vypinat ?
    - kolko je to doplneni ?, na 100% ako bolo na zaciatku ?
    Last edited by NetMiso; 06.02.14 at 16:30. Reason: doplnenie otazok

  9. #19

    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Neviem ako ostatné talenty, ale v "45% nájdenie ložiska medi ktoré možno rýchlejšie ťažiť" má byť správne 4,5%. Aspoň mne nájde maximálne každé 12 zrýchlené ložisko.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.