Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: problém s připojením

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví

    Thumbs up problém s připojením

    Takže den se dnem se sešel a problémy s připojením se opět vrátili ...

    problém: čas od času vyvstane problém s připojením ke hře. Normálně se připojím sice to nahrává milion let (asi minutu dvě základní mapu občas ji celu nenačte) a oběví se hláška spojení se serverem bylo ztraceno a nazdar bazar obnovit klienta a můžu jet kolečko znova ...
    problém se čas od času den dva dopředu ohlašuje tím že pořád resetuje chat a k dispozici zůstavají pouze novinky.

    už mi bylo vysvětleno že chat je velmi citlivý na připojení a na starších wifi to hapruje.(tento problém jsem zkusil eliminovat ... vysvětlím dále)

    rady které mám zkusi aby to jelo lépe:
    - změnit prohlížeč
    - vyčistit prohlížeč

    co jsem udělal a jaký byl výsledek:
    - zkoušel jsem pročistit pamět a změnit prohlížeč ....
    * Fireforx - pod tím jedu většinu času ani čistka nepomohla padá to pořád (pod tímto to dělá problém standartně)
    * IE - po problémech s instalací flashe a celkově uvedení do provozu aby to vůbec načetlo jsem zjistil ten samý problém jako u FF
    * Opera - tam to nenačítá mapu vůbec a problémy pořád stejné jako FF možná horší protže se ani nedostanu do hry než to padne

    - testoval jsem stabilitu připojení na wifi : stabilita připojení během normální doby kdy to jede krásně a doby kdy to padá je stále konstantní ... prostě to jede pořád stejně (problém bude zřejmě jinde) měřeno skoro čtrnáct dní v kuse a nezaznamenal jsem odchylku ve ztrátě signálu.

    - abych eliminoval problém s počítačem testoval jsem připojení do hry na třech počítačích (Win XP, 2x Win7 64bit) stále stejné problém bude zřejmě v připojení

    - abych eliminoval problém s připojením testoval jsem to u sebe na wifi , sedl sem si na O2 linku od souseda , zkoušel jsem na O2lince o dvě ulice vedle. Snažil jsem se prověřit stabilitu připojení a konektivitu na http://www.thesettlersonline.cz
    s výsledkem .... stálé připojení kolísá v době kdy jde normálně a kdy "nejde pořádně připojit..
    v době normálního připojení je odezva stránek průměrně 56ms a stabilita (ano stabilita i na pevné lince O2) na wifi 85% na obou O2 89%
    v době nenormálního připojení odezva v průměru 272ms a stabilita na wifi 56% a na O2 69%
    veškeré ostatní stránky odpovídají normálně ( takže problém bych viděl na připojení k vašim stránkám )

    sjel jsem providera že jeho internet stojí za straou bačkoru a at stím něco dělá ... (bylo to v době kdy to jede normálně) snažili se najít chybu a potvrdili moji doměnku že problém bude v komunikaci vašeho serveru s okolím. v Době špatného připojení mi měnili komplet celou wifi včetně kabeláže a routeru a stále to samé ... jediné v čem je problém jsou vaše stránky a vše ostatní jede normálně ...

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    ... "odchylky ve ztrátě signálu" .... jsou tak užitečné asi jako deštník v blátě..

    jako.. jo - k něčemu to je, ale určitě né k tomu účelu ke kterému by jsi chtěl. tvoje wifi může být v pohodě, ale poskytovali může zlobit net,..

    Nech si puštěný ping.

    Ve Windows spusť příkazový řádek a napiš tam: "ping thesettlersonline.cz -t" a uvidíš jak s tebou internet komunikuje,...

  3. #3

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by MDragon View Post
    ... "odchylky ve ztrátě signálu" .... jsou tak užitečné asi jako deštník v blátě..

    jako.. jo - k něčemu to je, ale určitě né k tomu účelu ke kterému by jsi chtěl. tvoje wifi může být v pohodě, ale poskytovali může zlobit net,..

    Nech si puštěný ping.

    Ve Windows spusť příkazový řádek a napiš tam: "ping thesettlersonline.cz -t" a uvidíš jak s tebou internet komunikuje,...

    ja nejsu trotl :-) u mě je to v cajku ... wifina drží jak helvétská víra ... ten kiks je snad někde uměle přilepený k účtu nebo nevím ...

  4. #4
    SipkovejRuza
    Guest
    Jaká je verze prohlížeče?
    Jaké jsou nainstalované doplňky?
    Firewall?
    Verze Windows? Aktualizace Windows?
    Není na pozadí spuštěné inet rádio/torrent ...?

    Jaký je poskytovatel? ADSL, WiFi, mobil ...
    Jak jsi připojen dále - kabelem, WiFi?
    Hledej nejslabší článek ...
    Příkaz PING na www.thesettlersonline.cz [78.136.40.24] - 32 bajt… dat:
    Odpověď od 78.136.40.24: bajty=32 čas=30ms TTL=49
    Odpověď od 78.136.40.24: bajty=32 čas=29ms TTL=49
    Odpověď od 78.136.40.24: bajty=32 čas=29ms TTL=49
    Odpověď od 78.136.40.24: bajty=32 čas=29ms TTL=49
    Odpověď od 78.136.40.24: bajty=32 čas=29ms TTL=49
    Odpověď od 78.136.40.24: bajty=32 čas=29ms TTL=49
    Odpověď od 78.136.40.24: bajty=32 čas=30ms TTL=49
    Odpověď od 78.136.40.24: bajty=32 čas=29ms TTL=49
    Odpověď od 78.136.40.24: bajty=32 čas=29ms TTL=49
    Popisované problémy nepozoruju ... O2, ADSL, WiFi po bytě, W7Prof, IE_9.0.8/FF_19.0.2
    Přilepení k účtu ...

    To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mne nejdou ...

  5. #5

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví
    Růžo :-) verze sou aktualizované všechno co mě napadlo včetně ovladačů hardware :-) takže fakt nevím zkoušel sem to na mojem klasicky zaflaganém ffku ale pak i na čisté instaalaci, zkoušel sem to i na kompu kde vživotě nebylo nic krom systému a ffka ... prostě to je pro mě zázrak spoždění .. dycky to dělá pravidelně dva dny za 14 dní pak to jede bez problémů ... a ty problémy mi naskakujou i na O2 i na mojem provederovi ... jinak doma sem wifinou od providera do routeru a od routeru už jedu káblem přes switch do kompu .. (a ano zkoušel sem i switch ale i na jiném to dělá stejně ... (ne linka je jen moje nikdo mi na ni nesedí a neprotěžuje linku .. žádné věci a pozadí neběželi ...

    a dneska můžu stahovat mít spuštěné tři kompy na tom stoho dva jedou vesele stahování skype a podobný srandy a jede to bez tukance .. ale v ty dva dny v týdnu mi odezva skočí nahoru jak už sem psal a vytratí se komunikace se serverem a i ping na o2 je tak jakože spíš není ...

    prostě naprášky ...

  6. #6

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    ahoj chtěl bych se zeptat . před tim než se se zvyšil vykon hry tak mi to fungovalo uplně v pohodě a ted to nemůže najet oběvi se šeda obrazovka a to je konec nevite co mam dělat ?

  7. #7

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    ahoj načtou se dvě obrazovky a u té druhé se to načte taky uplně a tam to i zustane a už se mě nezobrazí hra,vubec dával jsem obvnovení systému restarty něco jsem smazal a nic

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.