Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: zmizely kasarny

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    23
    Monde
    Kouzelnictví

    zmizely kasarny

    Zdravim, dneska jsem byl nucen udelat tiket, ale zajimalo by me, jestli to nedela vice lidem.
    Zmizely mi kasarny, samozrejme si jsem jisty ze jsem je nezboural ani omylem. Po 15 mesicich hrani si clovek na takove veci uz dava pozor. Kdyz jsem si toho vsiml, dokonce mi hra az do refreshe tvrdila, ze kasarny mam a dalsi stavet nemuzu! Cili dukaz ze jsem je nesmazal ja. Ted jen pockat na odezvu podpory, nebyl to level 1 a takove mnozstvi surovin a casu je uz poznat

    Nemate v posledni dobe podobne problemy s mizenim budov? Myslel jsem ze za to muze ne uplne bezne umisteni - je to u dolu a parcela se objevi jen nekdy - ale spoluhraci tam maji budovy uz i vic nez pul roku (moinimalne) a nikdy zadny problem nebyl...

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    23
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak problem "vyresen". Akorat by me zajimalo, o jake zmene to mluvi, kdyz spoluhrace to nepostihlo. Spise to vypada na frazi "zkusili jste to vypnout a zase zapnout?" Nez by zjistovali kde soudruzi udelali chybu, svede se to na zmenu a nahradi surovinama. A to mam stesti ze kasarny byly jen na lvl4 a nemel jsem rozjete krejciky, jinak bych asi hodne kricel.

    Citace:
    Tento problém, byl pravděpodobně zapříčiněn, změnou, která byla ve hře vykonaná. To pravděpodobně způsobilo, že na daným místě již není možné postavit žádnou budovu. V tomto případe jsme na Váš účet připsali materiál pro znovu postavení kasáren a vylepšení na 4 úroveň.

  3. #3

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    ties mam chybu u prieskumnika ked som chcel dat dake knihy jedna moznost ukazovala navysenie o 0% tusim to bola moznost na strednom hladani najst castejsie zulu :-)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.