Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Kolonie - ztracení maršálové

  1. #1

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví

    Kolonie - ztracení maršálové

    Dnes mi to při dobývání kolonie vyhodilo chybu a vyhodilo mě to ze hry. Stejně tak při každém dalsím pokusu se podívat do dobývané kolonie. Vždy to hlásilo něco o tom, že v požadováné zoně se vyskytla chyba a nejde se tam dostat. Tak jsem zaplakal nad ztracenýma vojákama a řekl, že zkusím dobýt jinou. Jenže mi nešlo ani nalézt nějakou další expedici. objevili se hodiny a nic víc to neudělalo.
    Jenže teprve teď jsem si všiml, že se mi z té kolonie vůbec nevrátili vojáci ani maršálové!!

  2. #2
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Mně se také vyskytla chyba. Byl jsem na běžné kolonii, ztratil cca 1000 jednotek a pak jsem jen stačil zaznamenat že mi bojující tábor stáhnul druhého kolemjdoucího maršála. Pak bitva skončila, druhý generál pokračoval k druhému cíli,, myslím že už mu chybělo pár vojáků,, začal boj. a naběhla ona hláška a vykopnutí ze hry.

    Člověk se koncentruje aby to zvládl a umístil se v žebříčku a takhle se to vymstí. OPRAVU PROSÍM!

    *
    *
    *

    Kolonie skončila, zkušenostní odměna nikde a maršálové dezertovali. počkám do zítra a pak už asi jen podpora
    Last edited by lukas84cz; 28.06.15 at 21:38.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Tuhle chybu jsem zažil hned z počátku, když byly expedice horká novinka a zkoušel jsem si je. Evidentně ji doposud nedokázali plně opravit. Nu, třeba se za pár let dočkáme a budou fungovat bez chyb. Prozatím se kochejme novýma rozšířeníma ... ty jistě stabilitu expedic vylepší!

  4. #4
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak maršálové jsou zpět a přišla mi i zkušenostní odměna. Aspoň tak Doufejme že se to brzy opraví.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.