Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Jednotky pouzite pro round blok zmizeli

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Jednotky pouzite pro round blok zmizeli

    Ahoj vsichni,
    mam maly dotaz. V dobrodruzstvi Zradci jsem na tabor 7 pouzil 120 Vojaku pro round block a Veteranem jsem zautocil na tabor 8. Vse problehlo dobre, v tabore 7 se stale bojovalo kdyz byl tabor 8 porazen. Bohuzel pozdeji jsem zjistil ze mi onech 130 vojaku pouzitych pro blok chybi. Divne je ze ve zpravach neni o jejich boji nic (jako ze by treba ze by general prohral), ale mam tam dve totozne zpravy o boji v tabore 8. Nestalo se neco podobneho nekomu? Da se s tim neco delat? Jestli se nejak hrozne nepletu tak by clovek pri round bloku o jednotky prijit nemel.

    Dik
    Jerry

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    ahoj toto se mi občas stane při bloku na pirátech mapka Zrádců obecně poněkud blbne ty bloky je třeba hlídat, na pitátech vím že pokud mi na posledním táboře pořád nejde duha a trvá to nekonečně dlouho a na předposledním blokovacím táboře už mi skoro duha končí je to špatně je to nějaký divný lag, obvykle ale stačí dát během toho rychle ref po najetí na mapu už jsou vesměs genové v táborech a arma nechybí, pokud to ale necháš dojet do konce tak bez jakékoliv hlášky, že generál prohrál je arma z toho tábora v čoudu v tomto případě cca 50 elitních, prostě ty bloky hlídat

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.