Reply to Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Doplňění masa na CÚ

  1. #1

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví

    Doplňění masa na CÚ

    zdravím, možná jako více lidí mám stopařovky a už nemám lovce ale stále musím dávat do naleziště maso když je to na cechovní úkol.. pro mě je to zbytečné, ale napadlo mě zda by nešlo nějak udělat aby se maso co se dá do naleziště někomu z přátel, který lovce má, aby se to započetlo do cechovního úkolu..
    šlo by to?

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Souhlasím jsem v podobné situaci, jsou to pak vpodstatě vyhozené surky a tento úkol přichází poměrně často.

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    na tomto ukolu jsem uz doplnil naleziste 150K masa.. nevlastnim lovce uz dlouho.. nicmene je to stejne jako ostatni ulohy..

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Souhlasím s tím, že by nebylo špatné kdyby se doplnění započítalo i při použití na ostrově přítele. Ale nikdo vás nenutil zbourat všechny lovce a nahradit je stopařkama. Osobně jsem si právě kvůli těmto questům lovce ponechal.

  5. #5

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    na co mít lovce kteří zabírají stavební povolení když se díky stopařovkám dá to stavební povolení využít lépe?

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.