Zdravím,
neprocházel jsem celé fórum, ale v blízké minulosti jsem diskuzi na toto téma neviděl, takže zde je návrh:
Určitě nebudu sám, koho dost štve, že když dělá s někým SWAP (= já pozvu tebe na dobrodružství, když ty pozveš mě) a ten někdo se jakkoliv zdrží - zdržuje se tím i dalších X lidí, s kterými je vše domluveno.
Nebylo by do hry možné jednoduše implementovat, aby měl člověk možnost mít spuštěné alespoň 2 různé dobrodružství od "cizích" lidí zároveň? Tzn. založím nyní oblíbené dobro BK (= Černí rytíři), seženu si na trhu dva lidi na swap, oba pozvu ke mě a k OBĚMA ZÁROVEŇ pošlu svoje generály? Dost by se tím usnadnila komunikace (nikdy člověk přesně neodhadne, kde se kdo zdrží) a předešlo (či alespoň omezilo) by se zbytečným "nas*aným" situacím, kdy jeden na druhého zbytečně čeká, když někam chvátá.
Námitkou může být, že to je prostě jen o domluvě, co je na tom tak těžkého? To sice ano, ale prostě se holt stane, že padne internet, sekne se PC, člověk pracuje a zapomene nebo usne . Další námitkou může být kupování LS, kdy by tak člověk mohl kupovat 2 zároveň a "víc to roztáčet", to věru nevím, jaký by mělo dopad.
Jinak mne nenapadá, proč by měl být někdo proti a co brání tomu to takhle jednoduše o jedno aktivní "cizí" dobro navíc rozšířit.
Pabouk