Closed Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: Nelze se připojit

  1. #1

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Nelze se připojit

    Zdravím
    chci se zeptat mám dva účty na Settlers online a nemohu se na jeden z nich připojit.Pokud zadám email a heslo a dám přihlásit začne se to přihlašovat a poté se mi nahoře objeví že není dokončena registrace a za lomítkem je dokončit.Pokud na to kliknu hodí mě to na hlavní registrační stránky kde si můžu vytvořit novou postavu.A takhle je to od včerejšího dne.I sem dal zapomenuté heslo aby mi přišel do mailu odkaz na změnu heslo ten přišel a já si změnil heslo ale i po změně to nešlo.Koukal sem i na stránky uplay a kontroloval přes jaký email sem tam přihlášen a je to ten který zkouším a prostě to nejde.
    Děkuji za pomoc

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví

  3. #3
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Martinecka View Post
    Zdravím
    chci se zeptat mám dva účty na Settlers online a nemohu se na jeden z nich připojit.Pokud zadám email a heslo a dám přihlásit začne se to přihlašovat a poté se mi nahoře objeví že není dokončena registrace a za lomítkem je dokončit.Pokud na to kliknu hodí mě to na hlavní registrační stránky kde si můžu vytvořit novou postavu.A takhle je to od včerejšího dne.I sem dal zapomenuté heslo aby mi přišel do mailu odkaz na změnu heslo ten přišel a já si změnil heslo ale i po změně to nešlo.Koukal sem i na stránky uplay a kontroloval přes jaký email sem tam přihlášen a je to ten který zkouším a prostě to nejde.
    Děkuji za pomoc
    3. Multikonta, sdílení účtu, a staraní se o Váš účet třetí osobou
    - Každý hráč může mít pouze jeden účet ve The Settlers online CZ. Pokud jakákoli jiná osoba používá stejný počítač / IP adresu ve hře, musí to nahlásit na podporu The Settlers online CZ.
    - Víme, že hrát s přáteli může přinést spoustu zábavy a to je důvod, proč nechceme zavádět zbytečná omezení: na jednom počítači / IP adrese hraje několik lidí, mohou stále pracovat společně (jako spravedlivý obchod, společná dobrodružství / výlety, atd.).
    - Připomínáme, že sdílení pro péči o účet jiných hráčů není dovoleno. Předávání svých přístupových údajů (přihlašovací jméno a heslo) jiným osobám, je rovněž zakázáno.

    -- -- --
    vlákno zamykám a předávám

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.