Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Nové dobrodružství pro jednoho hráče

  1. #1

    Join Date
    May 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Nové dobrodružství pro jednoho hráče

    Ahoj tvůrci hry,
    rád bych Vás poprosil o zvážení možnosti vytvoření dvou dobrodružství pro jednoho hráče.
    Jedno z pohádkových kde by byla obtížnost jako je například "chytrý krejčí" a jeden hráč by měl možnost toto dobrodružství dohrát uplně sám a měl k tomu odpovídající loot.

    Jedno z epických jako je například "Býk" a také odpovídající loot.

    Proč Vás o toto žádám? protože mi přijde velmi unavující shánět ostatní k tomu , aby mi "zaťukali" a pak přeposílali loot. A motivovalo by mne to sepnout si prem na rok, a sekat dobro za dobrem.

    Tím, že jsem ve fázi kdy neustále na něco čekám a jsem odkázán na hráče kteří by si zahráli semnou, mne to demotivuje a nemám pak chuť si hrát. Dobrodružství "piráti" si sice dávám, ale loot a obtížnost je nedostačující.

    Možná mám tento pocit pouze já, ale pokud jsou i další hráči kteří by toto uvítali tak mohou samozřejmě do tohoto threadu přispět.

    Toť můj námět na zlepšení hry.

    epicscorpion
    Last edited by epicscorpion; 11.09.14 at 17:57. Reason: korekce

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    jo to už tu bylo několikrát. ale oni spíš asi chtějí to, aby hráči spolupracovali. ale to se dá jen na coop dobrodružstvích, jinak vždy jde jen o prodej LS na nějakém dobru. a hold někdy je těžký někoho sehnat na LS.
    něco jako krejčík ) obtížnostně) nebo třeba temné bratrstvo. a jen pro jednoho hráče. ale za ztrátu 5k R nebo více by taky měla být odpovídající odměna. ne doplnění obilí 3k. k čemu to je? hráči (třeba jako já) doplnění obilí nepoužili už více jak 9 měsíců a 3 týdny. a co s těma desítkama tisíc co padaj z adventur? už mě nebaví to házet jen tak nějakýmu malýmu levelu jako dárek.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.