Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Mince cechu

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Mince cechu

    Zdravím,osvětlí mi někdo k čemu jsou vlastně mince cechu?

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Za ne si muzes koupit ruzne veci, mrkni do obchodu.

  3. #3
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by dravenX View Post
    Zdravím,osvětlí mi někdo k čemu jsou vlastně mince cechu?
    Cechovní mince získáš, když splníš nějaký cechovní úkol, popřípadě když určitý počet členů cechu splní cech úkol. Za cechovní mince pak můžeš koupit určité zboží. Zboží, které lze koupit nalezneš v Kupci (napravo od hvězdy - ta truhla) a tam klikni na Obchod cechu.

    P.S.: Cech úkoly zatím nejsou opraveny, takže cechovní mince zatím nemůžeš získat.

  4. #4
    HanziCZek's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Jak to vypadá s těmi cechovními mincemi, resp. cechovnímy ukoly? :-)

    Budou následně plynout z cechu i jiné bonusy,akce, budovy, než jen ty mince a pak ukoly?

    Díky za odpověď.

  5. #5
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by HanziCZek View Post
    Jak to vypadá s těmi cechovními mincemi, resp. cechovnímy ukoly? :-)

    Budou následně plynout z cechu i jiné bonusy,akce, budovy, než jen ty mince a pak ukoly?

    Díky za odpověď.
    Každý z cechu dostane úkol. Když ho splní dostane pár cechovních mincí. Když ten úkol splní určité % lidí, každý z cechu pak dostane další mince. Za ty si můžeš koupit v kupci určité zboží.

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Je nejaky minimalni pocet hracu v cechu aby jsme dostali ukol? jsme tam dva a nic jsme zatim nedostali

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    10 je minimum v cechu aby jsi dostal cechovní quest

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj chtěl bych se pozeptat kde najdu více informaci k cechu. K jeho možnostem a podobně.. Díky moc za info..

  9. #9

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Také bych přivítala nějaké informace o cechu - třeba jaké požadavky musí hráč splňovat, aby mohl vstoupit do cechu. Našla jsem jenom radu, co mám udělat, abych mohla založit cech, ale nikde nic o tom, jak vstoupit do nějaké už zavedeného cechu.

  10. #10
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Myska View Post
    Také bych přivítala nějaké informace o cechu - třeba jaké požadavky musí hráč splňovat, aby mohl vstoupit do cechu. Našla jsem jenom radu, co mám udělat, abych mohla založit cech, ale nikde nic o tom, jak vstoupit do nějaké už zavedeného cechu.
    Musíte kontaktovat vedení cechu a oni vám pošlou pozvánku. Seznam cechů (a jejich podmínky) můžete najít zde či ve hře.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.