Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Zobrazení ubraných HP při přehrávání souboje

  1. #1

    Join Date
    May 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Zobrazení ubraných HP při přehrávání souboje

    Ahoj,
    při přehrávání souboje, kdy je na straně protivníka nějaký velitel s velkým počtem HP mne napadlo, že není vidět, kolik v jednom kole ubylo veliteli HP. Například Mařena na hlavním ostrovu má 60000HP a při přehrávání souboje bych byl rád za to, kdyby viděl kolik HP se jí v každém kole ubralo. Jediné, co je ubíráno je HP linkbar pod obrázkem jednotky.

    Realizovatelnost bude pravděpodobně závislá na tom, jakým způsobem jsou na serveru uložena data o průběhu souboje - možná jsou jednotlivé kola a snížení HP v jednotlivém kole uložena pouze v procentech - pak by můj návrh asi nešel realizovat. Nicméně pokud je průběh souboje, resp. ubrané HP, uložen jako integer, pak by to IMHO šlo.

    Předem díky za zvážení.
    MaX

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    ted nerozumim.. kolem myslis kolo boje nebo utok generala? pokud kolo boje tak tam mi to vzdy ukazuje, pokud utok generala tak je vzdy plne zdrava na zacatku kazdeho boje

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.