Reply to Thread
Page 5 of 19 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 41 to 50 of 189

Thread: Prechod na Unity - bugy a problemy

  1. #41

    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Končííím :-)

  2. #42
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Všechno co bylo děsného na testu přenesli sem. Kdo to povolil to nevím .. asi klasická komunikace šéf je to v pohodě? zaměstnanec jj funguje to ve webu klikat se dá mapy se načítají. Ok tak to převeď a šup šup ať už to máme za sebou. Jak jsem psal na testu jsem zkusil až level 30 a byl to děs, ale všichni furt říkali, že jsem remcal. No tak jsem se 19 tého rozloučil v cechu. 20 sem se mrknul jestli nedali něco co na testu nebylo a byla to stejná hrůza tak jsem to vypnul a za půl roku zkusím, ale nejspíš to v té době už zruší úplně.

  3. #43

    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Free Republic of Žižkov
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Zergous View Post
    Všechno co bylo děsného na testu přenesli sem. Kdo to povolil to nevím .. asi klasická komunikace šéf je to v pohodě? zaměstnanec jj funguje to ve webu klikat se dá mapy se načítají. Ok tak to převeď a šup šup ať už to máme za sebou. Jak jsem psal na testu jsem zkusil až level 30 a byl to děs, ale všichni furt říkali, že jsem remcal. No tak jsem se 19 tého rozloučil v cechu. 20 sem se mrknul jestli nedali něco co na testu nebylo a byla to stejná hrůza tak jsem to vypnul a za půl roku zkusím, ale nejspíš to v té době už zruší úplně.
    Mno tak strašlivě se holedbali, jak všechny ty bugy vychytali a že jim hráči pomohli, ale vypadalo to celou dobu stejně. Jako už poměrně dlouhou dobu přemejšlim, jestli se na toho žrouta času nevyprdnout, ale že to zavřou sami BB, aby už to lidi nehráli, tak s tím sem teda nepočítal, abych pravdu řekl, to mě dost překvapilo )))

  4. #44

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Přidám se k všeobecným fanfárám a oslavám tohoto paskvilu. N E H R A T E L N É. Takže fofrem zpět, než si nainstalujeme kvalitnější zábavu. Howgh.

  5. #45

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    Historie se nebude ptat jestli opravili nejake drobne bugy.. Lidi na test foru psali, ze hlavni problem je s pameti / performance. Bud to nectou nebo nemaji lidi, co umi cist. Ocekaval jsem plno drobnych otravnych bugu po spusteni, ale to ze budou uplne ignorovat problem s performance a pameti.. to je uplne jiny level. Na hlavni strance taky ani zminka o tom a nejaky update, co s tim planuji delat...

  6. #46

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví

    Odry

    Nejde se přihlásit !!!!!

  7. #47

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví

    Odry

    Prosím o návrat...to se hra dala hrát...dnes se nejde ani přihlásit-píše to něco o java skriptu !!!!!

  8. #48

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak hlavně, že napsali na úvodní stránku....."Verze Unity byla úspěšně implementována na živé servery"
    Ale, že je hra prostě nehratelná ani slovo :-(

  9. #49

    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Já chci také zpátky hru přes klienta, prosím.....
    J.

  10. #50

    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Free Republic of Žižkov
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    Nu nepotěšil jste mě, ale ani jááá vás něpotěším.

    Dle vyjádření na německým foru to neni problém serveru, ale je to bug. Nevim teda co tim uplně myslí, zřejmě někde zapomněli hranatý závorky (ale asi v objemu několika TB) a proto je to tak pomalý, že by to předběhla i babka s chodítkem.

    https://forum.diesiedleronline.de/th...=1#post1794855

    Begin translate:
    -------------------------------------------
    Nebude zde žádná nouzová údržba, protože nejde o „problém se serverem“, ale o zjevnou chybu.
    Nejprve je třeba najít chybu a poté ji opravit, což jsme ale ještě nenašli. Pokud by se něco změnilo, oznámili bychom to.

    Zpětné vrácení také není technicky možné, ta cesta byla jednosměrná.
    -------------------------------------------
    End of translate

    Mno, pane Hrábě....

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.