Reply to Thread
Page 8 of 20 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast
Results 71 to 80 of 195

Thread: Co by se mělo udělat lépe a jak!

  1. #71
    Lucky_Thirteen's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Czech Republic
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by SeFF View Post
    Opravdu nesouhlasím se zjednodušování hry až v takové míře.
    V jaké míře? V takové, že si nízké levely můžou v pohodě skočit dobra určená pro nízké levely? Tak by to snad být mělo, ne?
    Žlutá dobrodružství by měla být jednoduchá. Ne jednoduchá pro vysoké levely nebo jednoduchá pro zkušené hráče nebo jednoduchá pro ty, co si kupujou diamanty. Prostě jen jednoduchá i pro ty nováčky.
    Nevidím v tom žádnou skandální míru zjednodušení
    Nevermore!

  2. #72
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Lucky_Thirteen View Post
    V jaké míře? V takové, že si nízké levely můžou v pohodě skočit dobra určená pro nízké levely? Tak by to snad být mělo, ne?
    Žlutá dobrodružství by měla být jednoduchá. Ne jednoduchá pro vysoké levely nebo jednoduchá pro zkušené hráče nebo jednoduchá pro ty, co si kupujou diamanty. Prostě jen jednoduchá i pro ty nováčky.
    Nevidím v tom žádnou skandální míru zjednodušení
    A co mini dobrodružství? Vždyť ty jsou jednoduchá i pro nezkušené hráče i pro nízké levely.

  3. #73

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by SeFF View Post
    A co mini dobrodružství? Vždyť ty jsou jednoduchá i pro nezkušené hráče i pro nízké levely.
    Mini?? Vždyť nejsou na začátku vůbec dostupná a pochybuji, že někdo bude vysílat průzkumníka na hledání dobra, když dobývá ostrov.
    Než poslat armu na mini dobro, tak to raději nejdřív dobudu ostrov.

    Než začnu pořádně vyrábět klobásy, tak už jsem na levelu alespoň 36 (mám celý ostrov - vím, že mohu stavět od lvl22).
    Navíc pro začátečníka je každá mince a klobása drahá a vyslání průzkumníka stojí dost klobás a mincí.

    Takže nevidím tady pro začínajícího motivaci, proč chodit na mini dobra.



    Návrhy na vylepšení - pokračování
    16) Mini dobra za ryby u kupce - zároveň za přijatelnější ztráty jednotek. Raději budu dobývat ostrov, než dělat mini dobra.

    17)
    Popis problému: Nelze posouvat budovy pouze o jedno políčko.
    Řešení: Možnost posunout budovy o kousek (na volné místo).


    Popis problému: Při umisťování budov nevidím, kde je ještě volné místo, abych mohl případně stávající budovy posunout jinam a tím místo uvolnit.
    Řešení: Zobrazovat veškeré volné místo ke stavbě. Místo kam nelze stavět (budova je příliš velká) zobrazovat červeně.



    18) Berou vývojáři v potaz toto vlákno?
    Nebo se tady snažíme zbytečně?
    Last edited by LosAngel; 11.02.15 at 23:55. Reason: Update

  4. #74
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    toto vlákno se samozřejmě čte a bere v potaz. Ale ne vše je možné předělat hned.

    BB_Kahsi

  5. #75
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    16) Mini dobra za ryby u kupce - zároveň za přijatelnější ztráty jednotek. Raději budu dobývat ostrov, než dělat mini dobra.
    Ztracená lebka s 200/S je za 283R nejvíc. Dává 3320 zkušeností, takže 11.7 ZK na padlého R (stále - v nejhorším případě).
    Domovský ostrov - s9 (200/S): ztráty celkem nejvýše 1193R, 199C, 35M, 47S, zkušeností odhadem 11000 (vzal jsem čtyři tábory a zprůměroval), takže 9.35 ZK na R (ostatní jednotky nepočítaje), a to v dlouhodobém výhledu. V rámci chyb mi vychází, že lebka je srovnatelná se sektorem 9, ale nepřijdu o tolik ceněné vojáky.

    Zároveň je to v souladu s logickou představou - když nemáš pořádek doma, nepůjdeš bojovat do ciziny. Navíc s rozumně postavenou ekonomikou (a na tu s9 tak jako tak potřebuješ) není velký problém ta mini jezdit. Nakonec - není ani problém jezdit regulérní dobra, třeba koně. Nebo bohaté, a to i s 200/S (já to na BB dotáhl za 40. úroveň)
    Last edited by Ravise; 06.02.15 at 12:22. Reason: e:formátování
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  6. #76
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Doplněn seznam od LosAngel. Celý seznam na úvodní stránce.

  7. #77

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Super, díky za info.
    Pak mi bude radostí do něj přispívat a doufám, že konstruktivně.

    PS: doporučuji toto info dát do prvního příspěvku

    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Ahoj,

    toto vlákno se samozřejmě čte a bere v potaz. Ale ne vše je možné předělat hned.

    BB_Kahsi

  8. #78
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    Super, díky za info.
    Pak mi bude radostí do něj přispívat a doufám, že konstruktivně.

    PS: doporučuji toto info dát do prvního příspěvku
    To není špatný nápad

    => je to tam.
    Last edited by SeFF; 06.02.15 at 18:29.

  9. #79

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravim,

    Chci navrhnout k promysleni upgrade Premioveho Uctu a to:

    - Hrac s premiovym uctem by mel moznost mit rozehrane 3 dobrodruzstvi najednou. Bud 2 svoje a 1 cizi nebo 1 svoje a 2 cizi.

    Verim, ze by to hodne hracu uvitalo a nemuselo by se toto omezeni ruzne obchazet.

    Caves... Bean

  10. #80

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví

    Déšť šípů

    Zdravím,

    nebylo by na škodu, opravit text u bonusu "Déšť šípů".

    Aktuální text: Před útokem vypálí salvu šípů na nepřátelský tábor. Určité množství vojáků v náhodně vybrané jednotce bude poraženo a odstraněno.

    1.) Určité množství vojáků bude poraženo ve více než jednom typu jednotky!!! Toto je dost zásadní chyba v textu.
    2.) Pojem určité množství je celkem k ničemu a hráč si nemůže udělat žádnou představu o tom, kolik nepřátel vlastně déšť šípů zabije. Neškodilo by zvěřejnit rozsah procent. Bonus se kupuje a nikdo myslím nechce kupovat "zajíce v pytli". Bohužel ani nikde na webu jsem nenašel informace o tom, jaký rozsah poškození vlastně déšť šípů má :-(. Pokud by si snad někdo tento rozsah vyzjistil, mohl by se prosím o něj podělit?

    11.2.2015: Doplňující info: Zpráva sem byla přesunuta z jiné části. Nebyla původně určena pro tuto větev a nekladu si žádné ambice na začlenění na první stránku nebo kamkoliv jinam. S obrázkama se dělat nebudu. S grafickýma schopnostma které mám by mě to trvalo příliš dlouho a na to nemám čas ani náladu.
    Last edited by Roderik; 11.02.15 at 15:53.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.