Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: Důležité změny 2.10.2013

  1. #1
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví

    Důležité změny 2.10.2013

    Lze tomu rozumět tak, že všechny dobré věci odstraníte? Důvod? Pofiderní! Pokud někdo nabídne dia a nedodá? Dodejte hodnocení prodejců stačí to nedůvěryhodný prodejce je lepší než zrušit funkci. Stejně to platí pro LS a cokoliv co hra přímo nepodporuje. Zrušení prodeje prémia nerozumím vůbec a záhadné schránky no co už.

    Chlapci a děvčata trošku přemýšlejte než vykoumáte další úža věci.

    Tímto zdravím šmoulí hnízdo.

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    taky se my nelíbí ze to ruše ti premíra no napsaly důvod a nejspíš je tomu ještě potřeba vychytat nějaké mouchy když jim jejich prodej dělá problém , pokud jde výměnu diamantů tak to chápu to je opravdu nedomyslné a ošidné a vůbec nechápu proč chtěj rušit schránky u tohohle ani nenapsaly důvod proč chtěj.

  3. #3
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Já bych zavedl systém hodnocení prodejců (hvězdičky třeba) a hlavně blokoval tvrdě multiúčty !

  4. #4

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Souhlasím s Gildresem - nedomyšlené prodávání, od první vteřiny okatě podporovalo více a více podvodných obchodů a přelévání z falešných účtů. Premia nevím.

    Jenom dodám, že neruší schránky, budou je předělávat(dle informací aktuálních k této chvíli). Možná si je lidé málo kupovali?
    Edit: Už to vidím, nevím zda došlo k editaci nebo jsem se ukouknul, ale nyní je tam "odstraněny"
    Last edited by Stratosalat; 25.09.13 at 05:44.

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    jestli je budou jen předělávat tak je to dobře ale jestli uplně zrušej tak je to špatně a pochybuju ze by je málo kupovaly ono je tam víc věcí v obchodě které moc nekupujou a schránka s ozdoby určitě kupujou rozhodně se to vyplatí díky tem speciálním dekoracím zvlášť k šanci na temný hrad čarodějnická věž a pak i andělskou bránu.

  6. #6

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    No, já měl s obchodů s diamanty velkou radost, protože jsem konečně měl naději, že se mi výrobou a prodejem běžných surovin podaří nastřádat na drahokamové doly, ke kterým jsem jinak neměl absolutně žádnou šanci se dostat. Takže jestli od 2.10. o tu naději zase přijdu, s tím, že mám paběrkovat stovku týdně a za dva roky každodenního přihlašování si důl hrdě koupit, to už se na tu hru můžu asi opravdu vykašlat.

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    ten důl na diamanty je stejně k ničemu vyrobí za 1 rok 40000 diamantů což sice je dvakrát tolik kolik do něho dáš ale za tu dobu to nestojí to už je lepší koupit bezední důl na měď nebo mnoho jiných věcí.
    Last edited by Gildres; 25.09.13 at 06:43.

  8. #8
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Docela dobrá kombinace -> nejde měnit dia a zrovna nám přiletí happy hour. LOL

    Očividně podvody jsou zástupný důvod. Podle mě spíš lidi ignorovali ostatní nabídky typu kupte si trochu mramoru za stovky diamantů a většina obchodu byla rázem nezajímavá - respektive se v plné nahotě ukázalo jak hloupě a nereálně jsou nastavené ceny věcí v obchodě a reálně se ukázalo za kolik se dá co koupit. Jinými slovy, hezká slova o ochraně hráčů jsou jen trik, protože ve skutečnosti šlo spíš o to, že BB tratil v globále, byť zavedl novou službu premium. Protože si nedělám iluze o tom, že kdyby se to finančně vyplatilo, tak by to klidně zůstalo dále.
    Last edited by Dalnar; 25.09.13 at 07:01.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  9. #9
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Gildres View Post
    taky se my nelíbí ze to ruše ti premíra no napsaly důvod a nejspíš je tomu ještě potřeba vychytat nějaké mouchy když jim jejich prodej dělá problém , pokud jde výměnu diamantů tak to chápu to je opravdu nedomyslné a ošidné a vůbec nechápu proč chtěj rušit schránky u tohohle ani nenapsaly důvod proč chtěj.
    Schránky se budou předělávat, jsou odstraněny jenom dočasně. Přibyla spousta bonusů a dekorací, které schránky neobsahují.

  10. #10
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Zergous View Post
    Já bych zavedl systém hodnocení prodejců (hvězdičky třeba) a hlavně blokoval tvrdě multiúčty !
    Multi a podvodníci jsou velmi tvrdě trestáni, jenže když dojde na trest, tak je už pozdě, někdo byl podveden. A prostě počet podvedených stoupal moc rychle, jak se začalo obchodovat s drahokamy.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.