Reply to Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Nerušme dobrá, premeňme ich na části mapy.

  1. #1

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví

    Nerušme dobrá, premeňme ich na části mapy

    Predkec
    Som 38 level a nabídka sa mi začína plniť dobrodružstvami ktoré možno pôjdem raz na questy prejdi s menej než X rectruitami a viac nie.
    Nie som nadšený z rušenia týchto získaných dobier,(najmä keď ma vždy tak poteší správa že prúzkumník našiel dobro) a predávať ich za pár mincí by bolo pracnejšie než odmena. To mám zatiaľ len 4 prúzkumníkov, neviem ako to robia ľudia čo ich majú 13.

    Celkom by sa mi pozdávala možnosť zmeniť dobrá na malé množstvo části mapy.

    Plusy
    + Keď už ma hra "odmenila" dobrom od pruzkumnika, zachovajme im hodnotu aj keď maličkú a raz sa nazbierajú na niečo pekné čo ma poteší, príde mi to byť krajší kolobeh, než rušenie alebo postávanie v nabídce
    + Podstatne lepšie sa bude predávať xx mapiek v Obch.Kanc. než 12xsynové veldu + 3xtropicke slunce + 7xvyhnanci a 5čarodejnic z močálu
    Last edited by NetMiso; 28.01.14 at 23:57. Reason: looking for pool options

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    tak zrovna tropicky slunce, carodejnice z mocalu a vyhnanci jsou v pohode... horsi je to se synama Veldtu, Zkazenym Viktorem a Pokusama na odlehlym miste to se jde malo kdy... i kdyz pokusy ted mozna stoupnou trosku na cene kdyz tam jde ziskat jako odmenu dalsi dobro

  3. #3

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak hrám ďalej a už mám 9x vyhnancov, 15x synov veldtu, 12x zkazeny victor a 28 ďaľších ku ktorým sa asi nedostanem.
    + zatiaľ 16 ďalších dobier čo plánujem ísť.

    Kľudne by som zobral aj počet mapiek podľa diff. dobra.

  4. #4

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    uz to bylo nekolikrat zminovane.. bohuzel bez ucinku.. hold ty adventury nejsou svym lootem a narocnosti vyvazene

  5. #5

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    82
    Monde
    Kouzelnictví
    Pravda je že hrám kratšie a ešte som si nespravil celý zoznam čo už bolo navrhované, ale chystám sa na to.
    Na druhej strane ešte nie som poznačený tým čo všetko sa už navrhlo a čo sa z toho spravilo.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.