Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Výsledky hlasování o změnu cechovního obchodu

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Výsledky hlasování o změnu cechovního obchodu

    Chci se zeptat zda po zavedení sila do nabídky v obchodě za cechovní mince bude platit to omezení co se uvedlo dříve, že každý hráč bude moci koupit pouze 1x tohle silo. Přijde mi to zbytečné omezení pokud to silo nebude obchodovatelné, protože bude aspoň možnost utratit mince za věc, která má přínos v delším časovém rozmezí, protože na rozdíl od bonusů nevyprchá, ale je užitečná pouze ve vetším množství tak si myslím, že by nemuselo být špatné dát její prodej v obchodě bez omezení nebo, alespoň v množství třeba 10ti kusů.

  2. #2
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Dejva View Post
    Chci se zeptat zda po zavedení sila do nabídky v obchodě za cechovní mince bude platit to omezení co se uvedlo dříve, že každý hráč bude moci koupit pouze 1x tohle silo. Přijde mi to zbytečné omezení pokud to silo nebude obchodovatelné, protože bude aspoň možnost utratit mince za věc, která má přínos v delším časovém rozmezí, protože na rozdíl od bonusů nevyprchá, ale je užitečná pouze ve vetším množství tak si myslím, že by nemuselo být špatné dát její prodej v obchodě bez omezení nebo, alespoň v množství třeba 10ti kusů.
    Bylo nastaveno pro hlasování toto a takto to i vyhrálo (lidi nečtou).
    Pokud se budou měnit podmínky, tak bude informace.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Leonelli ale v ty dobe, kdy zacalo hlasovani nikde nebylo receno, ze bude neobchodovatelny, coz dle myho dost ovlivnilo vysledek hlasovani. Osobne kdybych to vedel, ze bude neobchodovatleny, tak nehlasuju pro silo ale Geologa, ten ma zdlouhodobyho hlediska aspon nejaky prinos ale jedno silo nikoho vazne nevytrhne.

  4. #4
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Karamon View Post
    Leonelli ale v ty dobe, kdy zacalo hlasovani nikde nebylo receno, ze bude neobchodovatelny, coz dle myho dost ovlivnilo vysledek hlasovani. Osobne kdybych to vedel, ze bude neobchodovatleny, tak nehlasuju pro silo ale Geologa, ten ma zdlouhodobyho hlediska aspon nejaky prinos ale jedno silo nikoho vazne nevytrhne.
    Hned jak to vyšlo na fóru, tak jsem na to upozorňoval na chatu ... spoustu lidí mne okřiklo "když nehraješ a nerozumíš tomu, tak neraď".
    Hned to psal i BB_Kahsi - že zjišťuje.
    Jak jsem říkal kolegům: 53% hráčů nečte, nepřemejšlí a kliká.

    Logická úvaha - pokud je něco omezené počtem, tak to nejde obchodovat.

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Logicka uvaha to je sice dobra ale to jeste neznamena za to tak musi byt viz. treba hledani lozisek geologem tam je taky rozhodnuto hned jestli najde nebo nenajde prestoze logickou uvahou by bylo logictejsi ze to vyhodnoti az na konci pri navratu

    Je sice pekny ze si to psal na chatu ale ne vsichni tomu byli pritomni kdyz jsi to psal. Myslim si ze dost lidi treba i loglo a rovnou hlasovalo takze na chatu jeste ani nebyli. Ale s vysledkem uz to stejne nehne. Nicmene navyseni toho poctu vzhledem k tomu ze nebyli dodany uplny informace by nebylo na skodu
    Last edited by Karamon; 26.06.13 at 16:46.

  6. #6

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    103
    Monde
    Kouzelnictví
    Podle mě silo bylo nejlepší varianta, protože mám 3 geology a z toho 1 rozjařenýho a silo se stejně může hodit (na udělání superpole).

    Karamon: navýšení počtu za zvýšení ceny by se hodilo (třeba by šlo to dát do 4 políček aby se zaplnilo 9 a každý by bylo jinak drahý (např.: 1500CM, 2500CM, 4000CM, 6000CM))
    Last edited by Kubamorlo; 26.06.13 at 16:57.
    Level: 38 ; Cech: Settlers - aktivni [Sett] ; Populace: 1450 ; Sektory: 9 ; Celková obtížnost splněných dobrodružství: 78 (Splněno: 24)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.