Closed Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: Odmena za dobrodružstvo

  1. #1
    helico684
    Guest

    Odmena za dobrodružstvo

    V ktorých z nasledujúcich prípadov získam odmenu za dobrodružstvo, na ktoré som bol pozvaný?
    a) stačí len poslať svojho generála na dané dobrodružstvo (získam odmenu ÁNO/NIE)
    b) stačí len zaútočiť s generálom na tábor banditov - generál nikoho nezabije a zomrie (získam odmenu ÁNO/NIE)
    c) je potrebné zabiť aspoň jedného banditu - generál zomrie ale zabije aspoň jedného napr. rekruta (získam odmenu ÁNO/NIE)
    d) je potrebné zničiť/obsadiť aspoň jeden tábor banditov - generál prežije (získam odmenu ÁNO/NIE)
    e) je potrebné obsadiť aspoň jeden sektor - generál zničí veliteľský tábor (získam odmenu ÁNO/NIE)

  2. #2

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    103
    Monde
    Kouzelnictví
    c) Odměnu dostaneš vždy, když zabiješ alespoň jednoho nepřítele (tj. když dostaneš alespoň 1XP).

    P.S.: příště tuto informaci hledej (já jsem to našel u SeFFa)
    Level: 38 ; Cech: Settlers - aktivni [Sett] ; Populace: 1450 ; Sektory: 9 ; Celková obtížnost splněných dobrodružství: 78 (Splněno: 24)

  3. #3
    helico684
    Guest
    p.s. u SeFFa som to čítal, ale zabiť nepriateľa bol široký pojem - či len jedného rekruta/vojaka alebo jeden celý tábor...

  4. #4
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by helico684 View Post
    V ktorých z nasledujúcich prípadov získam odmenu za dobrodružstvo, na ktoré som bol pozvaný?
    a) stačí len poslať svojho generála na dané dobrodružstvo (získam odmenu ÁNO/NIE)
    b) stačí len zaútočiť s generálom na tábor banditov - generál nikoho nezabije a zomrie (získam odmenu ÁNO/NIE)
    c) je potrebné zabiť aspoň jedného banditu - generál zomrie ale zabije aspoň jedného napr. rekruta (získam odmenu ÁNO/NIE)
    d) je potrebné zničiť/obsadiť aspoň jeden tábor banditov - generál prežije (získam odmenu ÁNO/NIE)
    e) je potrebné obsadiť aspoň jeden sektor - generál zničí veliteľský tábor (získam odmenu ÁNO/NIE)
    ano C je správně
    a je podmínka, že je dobrodružství správně ukončeno = že nebylo zrušeno majitelem nebo nevypršel čas. Pak jsou jen expy.

  5. #5

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    když jsem pozval na dobrodružství přitele a on mě pozve zase na to stejné dobrodružství dostanu odměnu.

  6. #6
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by robik163 View Post
    když jsem pozval na dobrodružství přitele a on mě pozve zase na to stejné dobrodružství dostanu odměnu.
    ano pokud u kamose na adv. zabijes aspon 1 banditu

  7. #7
    McKvak's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Hradec Králové
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Teoreticky je správně c) d) e), ale stačí c)....

    záleží na domluvě s hráčem - nědo tě nechá zabít tábor, někdo past, někdo jen toho jednoho vojáka....
    Last edited by McKvak; 20.05.13 at 17:32. Reason: překliky

  8. #8
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by McKvak View Post
    Teoreticky je správně c) d) e), ale stačí c)....

    záleží na domluvě s hráčem - nědo tě nechá zabít tábor, někdo past, někdo jen toho jednoho vojáka....
    asi všichni to vzali jako nutné minimum pro zisk odměny = aspoň jedna zabitá nepřátelská jednotka a dokončené dobrodružství

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.