Closed Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: Napsani, od koho jsem dostala bonus

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví

    Napsani, od koho jsem dostala bonus

    V soucasnosti je mozne zjistit, od koho jste dostali bonus pouze pokud jste offline. Pokud jste online, ale momentálně píšete třeba email, jste v úkoleh nebo na jiné záložce brouzdáde po netu a promeškáte těch pár vteřin, kdy je někdo u vás na návštěvě, už nemáte šanci zjistit, kdo Vám dal bonus.
    To je dost blbé a přitom stačí přidat do textu o přidání bonusu v novinkach, kdo Vám ten bonus dal.

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,
    souhlasím s výše uvedeným ... rád bych těm dobrákům co mi dali bonus, taky něco na revanž poskytnul, ale bohužel nevím komu :-((

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    BlackLily: je to přeci někdo, koho máš v přátelích :-D

    a bohužel někdy to je fakt potřeba, když newíš kdo ti dal a co.

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Aby byl globál-1 opravdu jen na pokec, co udělat záložku global-3 (nebo rovnou obchod) hned vedle? ubylo by dotazů jak se dostat na obchod, případně by na globalu-3 nebylo tak mrtvo. Trychtýř

  5. #5
    SipkovejRuza
    Guest
    souhlas - nevím od koho a co jsem dostal, když už systém ví, kdo mi to dal, tak ať to napíše a to i když jsem přihlášenej ... protože si člověk nevšimne ... je to hra na dlouhé lokte a necivím do ní furt, mám ji na pozadí a pracuju a jen se čas od času mrknu zda se něco nedodělalo, aplikuju bonusy, vyšlu tam a tam a zase to zminimalizuju
    v novinkách by to mohlo být uvedené ... je to jen pár slov navíc
    ---- přidáno ----
    spíš než v novinkách poslat mail vždycky ať jsem online nebo offline ... taková režije to být nemůže
    ---- konec přidání ----

    ad chat: = žrout času
    stejně se občas objeví obchod i na nápovědě
    takže mít další ... no nevím
    Last edited by SipkovejRuza; 29.12.12 at 12:51. Reason: doplnění

  6. #6
    Franz_Joseph_I
    Guest
    Taky bych to potřeboval. Když jsem online a jinde, tak mají smůlu, nevím, od koho a jaký typ.

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Earth
    Posts
    78
    Monde
    Kouzelnictví
    Je to v plánu, stačí si přečíst vývojářský deníček...

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.