Closed Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Stavební povolení za doly

  1. #1
    Kevin
    Guest

    Stavební povolení za doly

    Chtěl bych se informovat jak to je se stavebními povoleními za doly. Pokud stavím důl, je vyžadováno stavební povolení. Pokud se důl vytěží a zbourám jej, stavební povolení ... je vráceno / není vráceno.
    Snažím se to delší dobu sledovat, ale mám v tom trochu zmatek. Bezprostředně po zbourání dolu není stavební povolení vráceno/obnoveno, ale někdy se mi stane, že jsou např. přes noc vytěženy 2 doly a mám o dvě stavební povolení více.
    Je to věc čistě náhodná nebo je v tom nějaký "řád" ?

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    jestli se nemýlím, tak licencí na stavbu jsou zatíženy doly na zlato, měď a železo. Ve chvíli, kdy se vytěží, měl by ti systém vrátit dané licence.
    U dolu na šutr a mramor licence nejsou potřeba, resp. ty jsou nutné pro patřičné kameníky a ty s vyčerpáním dolu nezanikají, tj. není co vracet.

  3. #3
    Kevin
    Guest
    Quote Originally Posted by eLzyx View Post
    jestli se nemýlím, tak licencí na stavbu jsou zatíženy doly na zlato, měď a železo. Ve chvíli, kdy se vytěží, měl by ti systém vrátit dané licence.
    Občas se mi zdá, že k tomu nedojde. Zkusím to pečlivě sledovat.

    Quote Originally Posted by eLzyx View Post
    U dolu na šutr a mramor licence nejsou potřeba, resp. ty jsou nutné pro patřičné kameníky a ty s vyčerpáním dolu nezanikají, tj. není co vracet.
    Zde je to naprosto jasné.

  4. #4
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Kevin View Post
    Chtěl bych se informovat jak to je se stavebními povoleními za doly. Pokud stavím důl, je vyžadováno stavební povolení. Pokud se důl vytěží a zbourám jej, stavební povolení ... je vráceno / není vráceno.
    Snažím se to delší dobu sledovat, ale mám v tom trochu zmatek. Bezprostředně po zbourání dolu není stavební povolení vráceno/obnoveno, ale někdy se mi stane, že jsou např. přes noc vytěženy 2 doly a mám o dvě stavební povolení více.
    Je to věc čistě náhodná nebo je v tom nějaký "řád" ?
    Jakmile je důl vytěžen, okamžitě se vrátí licence (není třeba bourat zbořený důl - nic se nestane, protože licence je vrácena).

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám to odsledováno a vše probíhá následovně. Pro stavbu dolů (měď, železo, zlato a uhlí) je potřeba stavební licence. Pokud necháte důl zcela vytěžit, licence se vám automaticky, okamžitě a vždy vrátí a patřičný důl se změní na prázdný důl. A to i když jste offline a tudíž navrácení licence může uniknout vaší pozornosti. Prázdný důl není potřeba bourat, nic z toho nezískáte, ani materiál. Pošlete jen geologa a ten znovu objeví patřičnou surovinu a na ní můžete znovu postavit důl za uvolněnou licenci. Obdobně to platí i pro mramor a kámen, pouze s tím rozdílem, že stavební licence je zde vázána na patřičného kameníka.
    Pokud zbouráte nedovytěžený důl, získáte nazpět trochu surovin a k tomu i stavební licenci. Takže ani v tomto případě se licence nikam neztratí. Ideální by tedy bylo zbourat důl těsně před vytěžením, ale kdo by na to čekal, že? :-)

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.