Closed Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: Vánoční dárky

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví

    Vánoční dárky

    Měl bych dotaz ohledně celé Vánoční akce, která zde probíhá.
    Jde mi o to, že jsem pochopil, že od 5.12. běží každý den denní úkol, za který dostanu dárky.. a toto po 20. dnu končí.
    Ale co se pak stane s těmi dárky? Někdo píše, že platnost těchto dárku je jen do 6.1.2013, ale co s nimi tedy pak stane? Zmizí? nebo budu si je moc nechat na další rok?
    Dále by mě zajímalo, jestli ty dárky budou mít nějakou životnost, tak jestli i Vánoční budovy budou nějak časově omezený, do kdy si je mohu zakoupit.
    Děkuji předem za všechny odpovědi a věřím, že nejsem jediný, kdo v tomto nemá jasno.

  2. #2
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, dárky zůstanou napořád, třeba i do dalších Vánoc. Vánošní budovy jde koupit za dárky jenom do konce vánoční akce, tj začátek ledna.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak to jsem moc rád. Aspoň příští rok budu mít šanci si koupit už nějakou lepší budovu za ně

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.