Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: Reakce na pohádkové dobrodružství

  1. #1
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví

    Reakce na pohádkové dobrodružství

    V tomto vláknu můžete napsat reakce a nápady k pohádkovým dobrodružstvím.

  2. #2

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Lze napsat něco jiného než: "paráda" ? Sice toho mám ještě hodně na dodělání ze "základu", ale nové věci a nové výzvy jsou vždy zpestření. Na vědu se těšim jak malej kluk.

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdá se mi to jako super nápad, sám bych ale upřednostnil, kdyby se dalo už konečně pořádně kontrolovat členy cechu, zda plní cecháče a pak bych se zabejval tímto. Jinak budovy jsou parádní, nápady také, není co vytknout.

  4. #4
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Paráda, jen nevím kde to všechno dám
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  5. #5

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Budovy jsou to úžasné, jen mě zajímá, jak bude velká ta rezidence, nemyslí kolik bude mít počet obyvatel, ale kolik prostoru zabere? jelikož začíná být problém s místem. VHtělo by to bu´d větší ostrov, nebo nějká úprava terénu.

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    Budovy to je problém - chtělo by to úpravu terénu -

    1/ když vykácím všechny lesy, tak by mě hra měla umožnit stavět kdekoliv (jako za starých Settlers II)
    2/ nebo umožnit budovy posunout nebo seskupit, když dávám větší k sobě

    hlasoval bych, aby ty nové dobro a budovy byly pro 50+, a zároveň uvolnit 51lvl, abychom mohli využívat XP z adentur a úkolů

    Díky

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    vodnik tak zrovna ty s mistem mit problem nebudes ne? kdyz nemas jeste sektor 9 nebo uz ho mas? jinak bych taky uvital kdyz sli vykacet stromy a pak tam stavet

  8. #8
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    je uzasne ze se aspon zvedne trzni cena psenice ze pujde i nejak jinak vyuzit. Rezidencku bych dal aspon na popku 200 aby byla jeste cenejsi nez temny hrad. + bych asi pridal nasi zlatovlasku nekde k tomu hradu na cihly

  9. #9

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    No mohli by tam ještě dodat unikátní bojové jednotky, které by se mohli cvičit v tom hradě. Každý generál by mohl mít jednu tu unikátní jednotku. A mít na své straně draka nebo mága, by nebylo marný......no a vlkodlak by se mi taky líbil
    Sice mám teprve lvl 41, ale klidně bych to dal od lvl.50, ať mám motivaci

  10. #10

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    66
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak ta budova je velká jak kráva a nejde ani upgrade! Vůbec se mi nelíbí :-(
    To plovoucí domy jsou lepší nápad, na ně místo je.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.