Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Nejde splnit úkol úkryt.

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví

    Nejde splnit úkol úkryt.

    Mám za úkol dokončit jedno dobrodružství. Dobrodružství jsem dokončil a nic se nedějě. A mě tím pádem utíkají dárky. To je dost HNUSNÉ.

    Tak jsem pro jistotu udělal další dobrodružství, a zase NIC. PODPORA!!!! Můžete začít něco dělat?
    Last edited by Elfi; 16.12.13 at 21:13.

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    co tam mas presne napsany? nemas dokoncit nejaky specificky? zkusenostni surovinovy nebo epicky?

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Je to: Úkoly události (2)
    Hlavní název úkolu Zločinec a kecy o tom, že našel toho kdo mu ukrad soby.
    Má to dva podúkoly.
    První je nazván "Úkryt" a v textu je napsáno: "Dokončete tento počet dobrodružství zkušeností: 1"
    Přesně takhle. Tak co Tím autor asi jako chtěl říc. To překládají v německu Turci?
    Udělal jsem dobrodružství ztracené trosky a lovce odměn. Žádná reakce.
    Nějaký nápad či vysvětlení?

    EDIT: Tak je to zmrvený překlad. Musím udělat dobrodružství zaměřené nzkušenosti. Ach jo. To nemůže po těch indech kontrolovat texty nějaký čech?
    Last edited by Elfi; 16.12.13 at 21:59.

  4. #4

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    obe zminovane nejsou zkusenostni adventury.. zkusenostni maji "ziskejte velke mnozstvi zkusenosti" v popise adventury

  5. #5

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví

    Úkol zločinec

    Kde získám velké množství zkušeností.....

  6. #6

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    32
    Monde
    Kouzelnictví
    Najdi si v tom odkaze první řádek, kde jsou Temní veleknězové atd. a jedno z toho udělej. To jsou všechno zkušenostní adventury
    settlersonlinewiki.eu/adventures/

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Díky, už jsem na to přišel s pomocí lidiček na nápovědě a poslal info podpoře, aby opravily zadání.

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Nakonec to zmeni na surovinove dobrodruzstvi...to je sprosty, kdyz delam zkusenostni dobrodruzstvi...ted muzu delat dalsi dobrodruzstvi a stoji mi ukol...maj v tom bordel

  9. #9

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý večer. Nevím kam se obrátit o radu. Dnes jsem začala hrát Vyhnance a večer v 19 hod. kdy hra spěla ke konci tak mi to napsalo, že čas vypršel. Dostala jsem přes 7 000 zkušenostních bodů. Nejsem začátečník mám 43 lvl. a ještě se mi to nestalo. Hry jsou poměrně drahé a kdyby měli takto končit nevím co dělat.

  10. #10
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Na dobrodružství je omezený čas. Když ho vyčerpáš, dobrodružství se samo uzavře. Je to tenhle případ? R
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.