Closed Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Chyba pri nakupu

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví

    Chyba pri nakupu

    Ahoj, chtel jsem koupit na trhu dobrodruzstvi Stari pratele. Dam Trh, Prodej, Umistit nabidku ... u me vyberu XXX tvrdeho dreva a z trhu chci Stari pratele ... dam Umistit nabidku. Objevi se hlaska Transakce neuspesna

  2. #2
    Lohreine's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    153
    Monde
    Kouzelnictví
    Chtěla jsem prodat studnu, dala jsem ji na trh, po aktualizaci stránky mi zmizela a ani se neprodala... takže mám o jednu studnu méně, co s tím?? je nějaká náhrada?? už se mi tohle jednou stalo s mincema, že se mi po aktualizaci stránky odečetlo 5 mincí..

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    taky se mi stalo ze sem tam hodil nabidku, nezobrazila se, penize se odecetly, fyzicky tam asi byla ale ja ji nevidel, misto toho vypadalo okno prodeje jako kdybych mel koupeny vsechny sloty az do 30minci nebo do kolika to jde ale nic v nich nebylo a ani se mi nestrhly penize za ty vsechny sloty, jen to tak vypadalo - pred patchem poslednim se mi tohle nestavalo

  4. #4
    SipkovejRuza
    Guest
    v záhlaví sekce fóra je tohle
    Nějaké technické problémy? Napište o nich zde, ale první se prosím přesvěčte, že tu už není založené vlákno se stejným problémem.
    Naše technická podpora Vám ráda pomůže, od pondělí do pátku, 11-19, přes kontaktní formulář.


    napsali jste tam ?
    nejlíp je si uložit i screenshot a časy

    tady se dá poradit pokud jen něco nevíte a myslíte si, že je to chyba, ale pokud je to chyba (a tohle asi je), tak ji vyřeší jedině podpora !

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.