Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Udrzba a nasledne zkraceni prem. uctu

  1. #1

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví

    Udrzba a nasledne zkraceni prem. uctu

    Zdravim,
    je to jiz po nekolikate, ale vzdy kdyz je udrzba prijdu o hodiny na premiovem uctu a docela me to stve.
    Cpu do toho penize abych mel premiovy ucet a kdyz je udrzba tak prijdu o hodiny, jelikoz nemuzu hrat.
    Ted mi konci Premiovy ucet cca v 05:00 a jelikoz je udrzba min. do 07:00 takze o nej opet prijdu.
    Tudiz me okradate o premiovy ucet a penize

    Zadam aby nebezel cas na premiovem uctu kdyz je udrzba serveru a byl automaticky prodlouzen !!!

  2. #2
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, při každé údržbě se prémium prodlužuje minimálně po samotnou dobu údržby, spíš víc. Tak se stalo i dnes na tomto účtu, sám jsem to ještě překontroloval.

    BB_Kahsi

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    Kahsi: a kdy už třeba "opraví" úkol, který nejde dokončit? přeji jen je to hrozná otrava ho mít nesplněný, jako jediný, po XY měsících, co se úkoly přidali a nejsou schopni to opravit. díky. jestli chceš vidět o který jde, jukni na můj účet nebo PM do hry. je údržba, tak nemohu napsat, ale tuším DALší sektory.

  4. #4
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    2 tyto zaseknuté úkoly se opraví příští týden, stejně jako hromada úspěchů, vice zde.

    U ostatních je potřeba ještě počkat.

    BB_Kahsi

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.