Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: popka zase a znova

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví

    popka zase a znova

    i prez to ze jsem doufal ze se to spravi tak dnesni screen.. ne ze by me to extra vadilo ale pak clovek vazne nevi kolik jednotek ma

    http://prntscr.com/33e7pc

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    stav pretrval po udrzbe, osobne mi to nevadi ze mam o neco vice mista na vojacky.. takze mozno zamknout / smazat..

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Reborn View Post
    stav pretrval po udrzbe, osobne mi to nevadi ze mam o neco vice mista na vojacky.. takze mozno zamknout / smazat..
    no ono nejde o to že má víc místa na vojáčky ono jde o to že u mě se to chová tak, že pokud popku doplním doplna a přes noc verbuju, tak do rána mám skoro 2k populace za méně a hlavně to jsem v noci naverbovala se kasi ztratí, takže vlákno bych určitě nezamykala je to dost velký problém, stojí to hromadu chleba na výrobu lidí o čase a zbraních se ani nebavím, takže nyní to stardatně nechávám pravidelně 2K podstav nedoverbovávám doplna abych neskončila u chocholouška :-)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.