Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Mistrovství???

  1. #1

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví

    Mistrovství???

    Jen bych se chtěl zeptat, kdy bude spuštěna událost FOTBALOVÝ SVĚTOVÝ ŠAMPIONÁT OSADNÍKŮ. Protože aktualizece už nejspíše proběhla a stále nic. Tak by mne jen zajímalo, zda jsem to pochopil špatně nebo to je nějaká tech chyba.

    Díky za odpověď :-)

  2. #2

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Tiez by som rad vedel...

    Bola vobec udrzba rano?

  3. #3
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den, ke spuštění dojde dnes odpoledne, okolo jedné hodiny. Je to z toho důvodu, že spuštění bude na všech serverech naráz a čeká se na poslední vlnu údržby.

    BB_Kahsi

  4. #4

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    zdravim,
    asi opravdu rezignuji na zpetnou vazbu na foru testovani, bylo tam zdeleno ze vylepsene skladiste lze vybrat 1. den evenetu (coz je zrejme chyba ne??).. dojde to do ostreho provozu a hle co jsem prvni dem vybral?

    proc se pisou chyby hry kdyz je vyvojari neresi?

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    protože vývojáři neumí česky :-D

  6. #6

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    70
    Monde
    Kouzelnictví
    Nejdriv to pustite, musi mrelog aby se mi objevil ten mic (kalendar). Pak to zase vypnete, ted zase pustite. Nekdo ma vybranej sklad. Ted pro zmenu sli vybrat vsechny fotbalovy dobra. Poplatek za otevreni dvirek v kalendari nazyvate "odmena za otevreni". A o vsech chybach z testu co se dostali zase do ostre verze ... no, dobra prace jako vzdy .

    Taky je super, ze jeden z prvnich ukolu je zacit to fotbalovy dobro, ale na kolik dni clovek se pak zablokuje z delani jinych dober, nez toto dokonci? Celka chyba v navrhu ukolu ....

  7. #7

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahojte muže mi někdo poradit?Právě jsem začala hrát tréninkový turnaj ale vůbec nechápu o co jde..všude lidi píšou že si musím taktické předměty vyrobit v zásobárně,ale v mojí zásobárně nic takové nejde vyrobit tak co s tím ??

  8. #8

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    No, už je 14:35 a pořád nic, alespoň by se mohlo napsat, teď už to začalo nebo to teprve začne.

  9. #9

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Radule123, rozhodně v tom nejsi sám, tak jsem už začal hrát to dobrodrůžo a taky nevím co dál.
    Tohle se prostě vůbec nepovedlo

  10. #10

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Radule123 View Post
    Ahojte muže mi někdo poradit?Právě jsem začala hrát tréninkový turnaj ale vůbec nechápu o co jde..všude lidi píšou že si musím taktické předměty vyrobit v zásobárně,ale v mojí zásobárně nic takové nejde vyrobit tak co s tím ??
    jednoduše ani nic vyrábět nemůžeš když je zastavený event až to pojede tak budeš vyrábět

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.